Податкова служба Сполучених Штатів відкладає впровадження нових правил щодо звітності про криптовалюту. Це має велике значення - чому саме?

  • 17.01.2024 07:47
  • 4 хвилини читання
Податкова служба Сполучених Штатів відкладає впровадження нових правил щодо звітності про криптовалюту. Це має велике значення - чому саме?

Міністерство фінансів США та Податкове управління оголосили про затримку введення нових правил, які вимагають від компаній повідомляти про операції з цифровими активами на суму понад 10 000 доларів.

Міністерство фінансів Сполучених Штатів Америки (США) та Податкова служба (IRS) оголосили про тимчасове припинення впровадження нових вимог щодо звітування про операції з цифровими активами, з метою тимчасового полегшення бізнесу, який працює з криптовалютами.

Відтермінування виникає з того, що органи державної влади займаються впровадженням нормативних актів, що враховують зміни, внесені Законом про інвестиції в інфраструктуру та робочі місця.

Данний документ є складовою частиною законопроєкту, що стосується інфраструктури, який був підписаний президентом Джо Байденом у 2021 році. У ньому було внесено зміни до підходу до цифрових активів, рівняючи їх з готівкою. Згідно з переглянутими правилами, підприємства, що здійснюють торгівлю або комерцію, зобов'язані декларувати будь-яке отримання цифрових активів на суму понад $10 000, аналогічно до звітування за операціями з готівкою.

Проте остання заява IRS вказує на те, що існує перехідний період. Державна казначейська служба і IRS пояснили, що компанії не зобов'язані звітувати про угоди з цифровими активами до введення спеціальних правил.

Незважаючи на тимчасове послаблення, правила звітності за готівковими операціями залишаються без змін. Кожне підприємство має обов'язок представляти звіти про грошові надходження в розмірі понад $10 000 за допомогою форми 8300 протягом 15 днів після проведення операції.

Обґрунтування проти правил звітності IRS з приводу криптовалют.

Закон про інвестиції в інфраструктуру та робочі місця також приділяє увагу криптовалютним брокерам. Криптовалютні брокери, включаючи криптобіржі та кастодіанів, будуть зобов'язані повідомляти про транзакції в IRS.

Але в спільноті виникли суперечки через те, що правила також вимагають надання інформації, зокрема особистих даних відправника.

У вівторок, Податкова служба оголосила.

"Скарбниця та Податкове управління планують випустити пропоновані правила щодо надання додаткової інформації та процедур звітності про одержання цифрових активів. Вони також надають можливість громадськості висловити свої зауваження як у письмовому вигляді, так і на публічних слуханнях".

Уцілілі критики стверджують, що такі жорсткі заходи можуть бути непридатними й потенційно шкідливими для розвитку та інновацій криптовалютної галузі.

Раніше ми повідомляли, що з 2024 року українці будуть зобов'язані сплачувати нові податки. Детальніше про те, які саме податки та за що вони будуть нараховуватися.

Вас може це зацікавити:

  • Українські чіпи компанії Nvidia, які були заборонені в США, проникли на військові підприємства Китаю.
  • Політики з Сполучених Штатів Америки активно придбовують паладій: чому саме?
  • Чи вплине перемога Трампа на ціни БТК, Солана та інших криптовалют?