Поліція в Німеччині арештувала 50 000 BTC.

  • 31.01.2024 08:31
  • 2 хвилини читання
Поліція в Німеччині арештувала 50 000 BTC.

Повідомлення на сайті Управління державної кримінальної поліції Саксонії повідомляє, що поліція Німеччини вилучила 50 000 BTC (близько $2,2 млрд) в межах свого розслідування щодо незаконного поширення цифрового контенту.

За даними правоохоронних органів, з’ясувалося, що біткоїни належали двом особам: 37-річному громадянину Польщі та 40-річному громадянину Німеччини. У 2013 році вони створили онлайн-платформу, за допомогою якої розповсюджували контент, порушуючи авторські права. Отримані гроші злочинці переказували у формі біткоїнів.

За інформацією поліції, заявлені обвинувачені згодилися добровільно передати свою криптовалюту BTC правоохоронним органам. Активи були перераховані на офіційні гаманці для біткоїнів, надані Федеральним управлінням податкової поліції Німеччини.

Навчання правоохоронців відстежувати транзакції у криптовалюті Біткойн.

Німеччина, серед інших країн, виділила фінансування для проведення навчального курсу групі українських правоохоронців з розслідування фінансових злочинів, що виконуються за допомогою цифрових активів.

За останній час в Україні зросла популярність використання криптовалют, що призвело до необхідності посилення потенціалу правоохоронних і наглядових органів. На спеціальних курсах було розглянуто методи і практичні інструменти для проведення розслідувань фінансових злочинів, зокрема тих, де використовуються цифрові активи.

Біткоїн в Бундестазі

У Бундестазі 22 лютого відбудеться освітній захід, на якому депутатів німецького парламенту ознайомлять з Біткоїном та його перевагами. Це ініціатива парламентарки Джоани Котар, яка запросила на захід засновника компанії Blocktrainer Романа Реєра та представника компанії Terahash Крістіана Клегера.