Понад 840 000 нових адрес біткоїна стали жертвами атаки: як це вплине на ціну BTC?

  • 20.02.2024 15:45
  • 3 хвилини читання
Понад 840 000 нових адрес біткоїна стали жертвами атаки: як це вплине на ціну BTC?

Нові адреси біткоїн, де зберігається приблизно $25 млрд, стають об'єктом атак. Це може призвести до панічних продажів у випадку подальшого зниження ціни.

Після того, як ціна біткоїна перевищила позначку у $52 000, криптовалюта наробила багато шуму. Вона спостерігала за тим рівнем, але постійно переживала різкі зниження і відскоки. Крім того, нові власники BTC, куплені під час ралі, зазнали значних збитків, що спричинило чутки про масовий продаж.

Понад 840 тисяч нових адрес біткоїн зазнали збитків.

За даними Into The Block, майже 848 390 адрес недавно придбали близько 481 710 BTC, що дорівнює $25 млрд. Покупки були зроблені за середньою ціною $52 125 під час ралі BTC, але згодом ціна Біткоїна знизилася.

Отже, ці адреси наразі зазнають збитків. Це може призвести до збільшення тиску з боку продавців, якщо їхні позиції виявляться невигідними з великою розпродажу на мільярди доларів.

У такому випадку може відбутися значна корекція Біткоіна, в результаті якої його ціна опуститься нижче $50 000. Такий прогноз узгоджується з останнім аналізом Міхаеля ван де Поппе. Криптоаналітик припустив, що ціна Біткоїна досягне максимуму між $53 000 і $58 000, після чого може відбутися зниження на 20-40%. Проте поточний сценарій вказує на можливу корекцію перед максимумами, вказаними ван де Поппе.

З іншого боку, варто відзначити, що зараз кількість ліквідацій в мережі Біткоїну є дуже невеликою. За даними компанії Coinglass, протягом останніх 24 годин було ліквідовано активи BTC на суму $26,06 млн. Цікаво, що більшість з цих ліквідацій стосувалися довгих позицій і склали $20,39 млн. Зниження кількості ліквідацій може бути пов'язане зі зростанням ціни Біткоїну понад $52 000.

Актуалізація вартості Біткоїна

У час написання новини ціна Біткоїна складала $52 285. Обсяг угод з BTC збільшився на 24%, до $23,35 мільярдів. Крім цього, криптовалюта має вражаючу ринкову капіталізацію в $1,03 трлн.

На фоні передбачень про майбутній розпродаж, TradingView відзначила Біткоїн індикатором "Сильна купівля". Зараз його ціна суттєво вища за 50-денну та 100-денну ЕМА. Це свідчить про потужні бичачі настрої.

Але власники нових адрес BTC, які купили свої активи з націєнтованою ціною, можуть зазнати подальших втрат у разі спаду. Таким чином, ймовірність реалізації залишається високою.

Раніше ми говорили про важливість встигнути придбати Біткоїн у цьому році.

Це може вас зацікавити:

  • Джон Боллінджер розкриває особливості ринку Біткоїна.
  • Як працюють цикли криптовалютного ринку: прогнозування закономірностей
  • Скільки ще поділок буде у Біткоїна?