Популярність біткоїн-ETF тимчасово зменшилася.

  • 02.04.2024 17:30
  • 2 хвилини читання
Популярність біткоїн-ETF тимчасово зменшилася.

Незважаючи на великий приплив цифрових активів у біткоїн-фонди минулого тижня на суму $862 млн, попит на ETF починає знижуватися. Про це повідомляє Cointelegraph.

Щоденний обсяг торгів біржовими фондами скоротився до $5,4 млрд, що на 36% менше пікового значення $9,5 млрд, зафіксованого в перший тиждень березня.

Неперервний відтік коштів з ETF Grayscale, що тривав протягом трьох місяців після схвалення регуляторами США 11 січня, великий вплив на ціну BTC. Фахівці ринку передбачали, що з часом відтік коштів з GBTC сповільниться і закінчиться, що призведе до неймовірного попиту. Проте поточні тенденції інвесторів показують, що відтік коштів з GBTC ще далеко від завершення, і GBTC продовжує домінувати в потоках ETF.

Ситуація з курсом валюти у нашій країні є нестійкою. Курс гривні постійно коливається, що ускладнює для громадян планування своїх фінансів. Це створює нестабільність на ринку та впливає на покупочну спроможність громадян. Настійно рекомендується додержувати себе обережності та вміру при здійсненні валютних операцій.

На початку поточного тижня курс біткоїна впав на понад 5%, що призвело до ліквідації позицій трейдерів на суму $53 млн. Більшість ліквідацій відбулася протягом двох годин під час різкого коригування ціни цифрового активу. Це призвело до того, що трейдери, які ведуть торгівлю з використанням кредитного плеча, понесли значні втрати.

У вівторок курс продовжив знижуватися і опустився до рівня $65 500.

Прогнози фахівців

Марк Юско, керівник хедж-фонду Morgan Creek Capital, вважає, що запуск біткоїн-ETF стане основним фактором зростання курсу BTC. Він прогнозує, що до кінця 2024 року курс BTC досягне рівня $150 000.