Позбавлений можливості сплатити борг кредитор Genesis придбав понад 32 000 BTC.

  • 08.04.2024 12:45
  • 2 хвилини читання
Позбавлений можливості сплатити борг кредитор Genesis придбав понад 32 000 BTC.

Банкрутований кредитор Genesis завершив продаж своїх акцій Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) і використав отримані кошти для закупівлі 32 041 біткоїнів. Про це повідомляє CoinDesk.

За документами, продаж акцій GBTC був завершений 2 квітня. 15 лютого Genesis отримала дозвіл нью-йоркського суду з питань банкрутства на продаж майже 36 млн акцій GBTC, а також додаткових акцій у двох трастових фондах Grayscale Ethereum. На момент подачі заяви юристи оцінили акції Grayscale у $1,6 млрд.

За поточної ціни приблизно $71 900 за біткоїн, придбані за кошти від продажу акцій GBTC, оцінюються у $2,3 млрд. Згідно з початковими планами, ці монети будуть розподілені серед кредиторів Gemini Earn.

Про перешкоди, що призвели до розпаду Genesis

Після банкрутства FTX, Genesis стикнувся з серйозними фінансовими проблемами, оскільки він інвестував значну частину своїх активів через цю біржу, а також мав зв'язки з іншими нестабільними фінансовими компаніями, наприклад, Three Arrows Capital.

Фінансовий тиск Genesis збільшився через ринкову волатильність та стрімке зниження цін на активи, що привело до потреби у ліквідності, яку компанія не змогла задовольнити. Це в кінці кінців призвело до банкрутства компанії.

Угода з SEC

У минулому місяці кредитор Genesis Global Capital урегулював питання звинувачень, які винесла на нього Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC), і погодився виплатити $21 млн.

Врегулювання відбулося декілька днів після того, як суд у Нью-Йорку відмовив у клопотаннях Genesis та біржі Gemini про закриття справи, порушеної SEC у січні 2023 року. Генезіс і дві афілійовані особи подали заяву про банкрутство незабаром після того, як їм були пред'явлені звинувачення.