Практично пройшовши свій банкрутство, компанія Core Scientific стала практично фінансово нестійкою.

  • 17.01.2024 11:04
  • 2 хвилини читання
Практично пройшовши свій банкрутство, компанія Core Scientific стала практично фінансово нестійкою.

Велика гірнича компанія Core Scientific планує завершити процедуру банкрутства у січні після 13-місячного процесу реструктуризації. Про це інформує Cointelegraph.

Суд у справах про банкрутство Південного округу Техасу схвалив план реструктуризації компанії. Цей план надає Core Scientific можливість повторно включити свої акції CORZ до списку на біржі Nasdaq.

Їх перезапуск планується на 23 січня, а лістинг на біржі очікується наступного дня. Згідно з планом Глави 11, діючі акціонери отримають приблизно 60% акцій компанії, а реструктуризація спрямована на зменшення великого балансового боргу.

Очікується, що ця дія збереже понад 240 робочих місць, а генеральний директор Core Scientific Адам Салліван висловив впевненість у потенціалі компанії та її налаштованості на успіх у галузі майнінгу.

Реорганізація підприємства.

Весь 2023 рік пройшов під знаком великої реструктуризації у компанії Core Scientific. Цей процес був успішним, зокрема, завдяки значному зростанню курсу біткоїна і хешпрацю, що відбулося після подачі заяви про банкрутство наприкінці 2022 року.

Компанія Core Scientific, що протягом тривалого часу була одним з найбільших гірників у США, в 2023 році самостійно видобула понад 13 700 BTC, а також отримала 5500 BTC від майнерів, що працюють на їх території.

Розв'язання конфлікту з градусами Цельсія

У вересні 2023 року компанія Core Scientific прийняла рішення продати центр обробки даних для майнінгу кредитору Celsius Network за $14 млн. Ця угода припинила всі судові процеси, що тривали між двома сторонами. Конфлікт між компаніями спалахнув у жовтні 2022 року, коли Core Scientific звинуватила Celsius в невиконанні фінансових зобов'язань.