Права біткоїнерів в Оклахомі будуть тепер захищатися.

  • 15.05.2024 14:16
  • 4 хвилини читання
Права біткоїнерів в Оклахомі будуть тепер захищатися.

Штат Оклахома зробив історичний крок, прийнявши законопроєкт, що захищає права власників біткоїнів. Губернатор Кевін Стітт підписав цей закон 13 травня 2024 року, повідомляє видання Forbes.

Так, у законодавстві визначені основні заходи захисту для власників біткоїнів та інших цифрових активів. Починаючи з 1 листопада 2024 року, воно гарантує основні права фізичних та юридичних осіб, що займаються діяльністю у сфері цифрових активів, і робить Оклахому лідером у цифровій економіці.

Головний виконавчий директор та співзасновник фонду Satoshi Action, Денніс Портер, заакцентував на значущості ініціатив на рівні штатів і відзначив:

Американці повинні прокинутися і зрозуміти неймовірні політичні можливості, які доступні на рівні штатів. Протягом історії численні рухи та індустрії використовували штати для досягнення великих перемог у своїх справах, і зараз Satoshi Action готовий вивести екосистему Біткоїна та цифрових активів на ту ж траєкторію.

Що передбачає новий закон?

Закон гарантує право на некастодіальне зберігання монет, дозволяючи людям безпечно зберігати свої цифрові активи. Він дозволяє використовувати біткоїни та інші цифрові валюти для транзакцій без додаткових податків, рівняючи цифрові активи з традиційними законними платіжними засобами з точки зору оподаткування. Такий підхід спрощує використання криптовалют у щоденних транзакціях і сприяє будівництву більш інклюзивного фінансового середовища.

Закон підтримує видобуток Bitcoin. Він захищає право на видобуток в домашніх умовах та в рамках комерційних операцій. Оклахома сподівається таким чином залучити більше відповідних інвестицій, забезпечивши правову ясність і стабільність. Законодавство не дозволяє місцевим органам влади вводити обмежувальні заходи, спрямовані саме на видобуток, наприклад, додаткові постанови щодо шуму, дотримуючись при цьому загальних норм щодо шуму.

Закон також передбачає, що Комісія з питань корпорацій Оклахоми не може встановлювати дискримінаційні тарифи для майнінгових компаній, а повинна забезпечувати справедливі регулювання тарифів на комунальні послуги та підтримувати стійкі та економічно життєздатні методи діяльності у галузі майнінгу.

Коли закон набуде дії 1 листопада 2024 року, він стане прикладом для інших країн. Цей документ забезпечить чіткий правовий захист для користувачів біткоїнів і підтримає нових учасників ринку. Оклахома виступає в авангарді цифрової фінансової революції, надаючи правову стабільність. Це законодавство спрямоване на привертання блокчейн-бізнесу, підтримку інновацій та створення економічних можливостей, особливо в сільській місцевості.

Становище Білого дому

Адміністрація президента США Джо Байдена, навпаки, виступає проти Біткоїна. Недавно в Білому домі суворо критикували законопроєкт H.J. Res. 109, який дозволяє фінансовим компаніям з високим рівнем регулювання стати зберігачами біткоїнів та інших криптовалют.