Представники компаній Merrill Lynch та Wells Fargo пропонують доступ до інвестицій в біткоїн через ETF.

  • 01.03.2024 09:00
  • 3 хвилини читання
Представники компаній Merrill Lynch та Wells Fargo пропонують доступ до інвестицій в біткоїн через ETF.

Брокерський відділ банку Bank of America Corp. Merrill Lynch та фінансово-страхова компанія Wells Fargo & Co. розпочали надавати доступ до біржових фондів (ETF) біткоїну. Про це повідомляє Bloomberg Law.

Ця подія сталася після досягнення біткоїн-фондами рекордних обсягів торгів у США: 29 лютого потік коштів у ETF від BlackRock склав $612 млн. Рішення Merrill Lynch і Wells Fargo включити ці фінансові інструменти свідчить про їх визнання зростаючого попиту на інвестування в біткоін серед їхніх багатих клієнтів.

Надаючи доступ до біткоїн-ETF, ці банки задовольняють зростання інвестиційних переваг своїх клієнтів, які шукають можливості розширення своїх портфелів та використання потенціалу зростання основного цифрового активу. Доступність біткоїна через провідні фінансові інститути, такі як Merrill Lynch та Wells Fargo, додатково підсилює привабливість ринку біткоїна і підкреслює його інтеграцію у традиційні фінанси.

Що варто знати про компанії Merrill Lynch та Wells Fargo

Фінансова компанія Merrill Lynch, що була заснована в XIX столітті Чарльзом Меррілом та Едмундом Лінчем, вважається однією з найстаріших у США. У дев'яності роки минулого століття компанія пережила свій розквіт, після чого їй вдалося збільшити суму активів до трьох трильйонів доларів та почати розширення на азійському ринку. Купля нових фірм дозволила банку Merrill Lynch відкрити понад двісті офісів, і в 2000 році вона стала провідною компанією у США у сфері комерційного банкінгу. Однак у 2008 році криза на фондовому ринку, крах гіганта Lehman Brothers та спроби влади утримати економіку від падіння змусили Merrill Lynch звернутися за допомогою до більшого Bank of America, який викупив компанію.

Компанію Wells Fargo & Company було засновано у 1844 році поштовим агентом Генрі Велсом і Вільямом Фарго. Спочатку компанія займалася доставкою золота й інших цінних речей. На сьогоднішній день банківська компанія Wells Fargo надає широкий спектр послуг у галузі страхування та різноманітного фінансування не лише у США, але й у Канаді та Пуерто-Рико. Компанія є одним з чотирьох найбільших банків у США, а найбільший пакет акцій (6,5%) належить Воррену Баффету.

Хто ще цікавиться біткоїн-ETF на Волл-стріті?

Недавно стало відомо, що великий банк з Волл-стріт Morgan Stanley також показав зацікавленість у створенні спотових біткоїн-ETF. Банк проявив інтерес до ETF після того, як Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) затвердила їх запуск у США в січні і зараз проводить юридичні консультації.