Приблизно всі трейдери вийшли з прибутком.

  • 14.02.2024 10:30
  • 3 хвилини читання
Приблизно всі трейдери вийшли з прибутком.

Курс біткоїна вперше з 2021 року досяг $50 000, і зараз деякі учасники ринку починають фіксувати свій прибуток. Цю інформацію повідомили аналітики Glassnode на соціальній мережі X.

З початку листопада 2023 року, довгострокові інвестори переклали з своїх гаманців близько 148 000 BTC. Це призвело до зменшення загальної кількості монет, що перебувають у володінні у тримачів на 299 500 BTC, в порівнянні з максимальним рівнем в листопаді минулого року (14 996 000 BTC). Експерти пояснили, що подібна динаміка є характерною перед досягненням історичного максимуму.

У повідомленні зазначено, що інвестори були винагороджені за свою терпіння та впевненість, оскільки ціни на BTC досягли багаторічних максимумів вище за $50 000.

Обсяг «втрачених біткоїнів» на ринку швидко зменшується: до цієї групи належить всього 13%. Згідно зі структурою цін придбаних біткоїнів, більшість знаходиться у діапазоні від $40 000 до $45 000.

Аналітики відмітили, що серед тримачів криптовалют всього 6,5% від загальної кількості монет зазнали невиконаної втрати (777 800 BTC). Навпаки, відмінності від 2019 року ці низькі показники переважно пов'язуються з ранніми етапами спаду ринку.

Які чинники сприяли зростанню курсу BTC

Біткоїн знову підтвердив свою роль як засобу збереження вартості. Слід відзначити, що в останні тижні попит на акції біржових фондів біткоїну (ETF) значно зрос. Це призвело до того, що на ринку сьогодні попит виявився набагато більшим, ніж видобуток від майнінгу.

Крім цього, подія, яка повинна відбутися у квітні цього року, може підсилити дану тенденцію.

Цікавість з боку великих інвесторів

Зростання курсу біткоїна привернуло увагу багатьох великих інвесторів. Наприклад, венчурний фонд бізнесмена Петра Тіля, Founders Fund, встиг інвестувати $200 млн у біткоїн та криптовалюту перед їхнім подорожчанням. Під час попереднього позитивного циклу Тіль зізнався, що почувався «недостатньо інвестованим» в головний цифровий актив.