Прогнозують, що компанія Charles Schwab запустить біткоїн-ETF, зазначають експерти.

  • 29.01.2024 13:34
  • 3 хвилини читання
Прогнозують, що компанія Charles Schwab запустить біткоїн-ETF, зазначають експерти.

Компанія Charles Schwab, яка управляє активами, із великою ймовірністю планує випустити власний продукт на основі біткоїна для торгівлі на біржі. Про це заявили деякі експерти фінансового ринку, повідомляє The Block.

За думкою фахівців, Шваб може скористатися своєю перевагою та запропонувати менші комісії порівняно з конкурентами, такими як Фідельіті або Блекрок.

На сьогоднішній день клієнти компанії Schwab мають можливість придбати акції всіх схвалених спотових біткоїн-фондів ETF. Однак, Schwab до цього часу ще не створив власну пропозицію біткоїн-фонду.

Проте, за передбаченнями фахівців, незабаром попередня ситуація може зазнати змін, оскільки Шваб розглядає переваги другого положення на полі, де інші учасники поспішають бути першими.

"Клієнти настільки вірні, а товари настільки доступні, що вони не поспішають. Незалежно від дощу чи сонця, продажі продовжують зростати", - повідомив старший аналітик з ETF компанії Bloomberg Ерік Балчунас.

Експерт Нейт Джерасі заявив, що пропозиція від Schwab може з'явитися раніше, ніж очікувалося.

"На мою думку, це вже попередньо вирішено", - додав Джерасі.

Інформація, яку варто знати про Чарльза Шваба

Корпорація Чарльза Шваба - банківська та брокерська компанія, розташована у місті Вестлейк, штат Техас. Вона була заснована Чарльзом Швабом у 1971 році. Корпорація входить до списку найбільших банківських компаній у Сполучених Штатах та є однією з найбільших брокерських компаній у країні.

У останні роки Schwab демонструє збільшену увагу до цифрових активів, що дозволяє клієнтам мати доступ до різноманітних інвестиційних продуктів, пов'язаних з ними. Це відображає загальну тенденцію на ринку, де все більше великих фінансових учасників включають біткоїн-активи до своїх портфелів, реагуючи на зростання попиту інвесторів.

Міжнародний біткоїн-фонд торгових інструментів (ETF) забезпечує можливість активного використання криптовалюти біткоїн.

Протягом першого тижня торгів, незважаючи на продаж біткоїнів Grayscale, дев'ять фізичних біткоїн-фондів накопичили понад 100 000 BTC.

За опублікованими даними, IBIT від BlackRock і FBTC від Fidelity стали провідними покупцями біткоїна серед спотових ETF з моменту початку торгів.