Прогнозується, що до кінця 2024 року ціна на Біткоїн та Ефір буде збільшуватися, - повідомляє Standard Chartered.

  • 18.03.2024 18:45
  • 3 хвилини читання
Прогнозується, що до кінця 2024 року ціна на Біткоїн та Ефір буде збільшуватися, - повідомляє Standard Chartered.

Фінансовий конгломерат з Великобританії передбачає, що до кінця року ціна на Біткоїн зросте до $150 тис., а ціна Ефіру подвоїться.

Про це згадується в аналітичному матеріалі на Coindesk.

Компанія Standard Chartered підвищила прогноз курсу BTC на кінець року до $150 тис. (раніше прогноз був $100 тис.) і передбачає максимальне значення в $250 тис. до 2025 року. Внаслідок цього підйому очікується корекція до $200 тис. в наступному році.

Банк здійснив аналіз, порівнюючи ціну на золото після запуску в США біржових фондів, що торгують золотом (ETF), і кореляції між притоком коштів у ETF і ціною BTC. У січні почали торгувати спотові біткоїн-ETF в США.

Ми вважаємо, що порівняння з золотом — як з точки зору впливу ETF, так і з точки зору оптимальної структури портфеля — залишається доброю відправною точкою для оцінки «правильного» рівня ціни BTC в середньостроковій перспективі, — йдеться в записці. — Якщо притоки в ETF досягнуть нашої середньої оцінки в $75 млрд і/або якщо менеджери з управління резервами почнуть купувати BTC, ми бачимо гарні шанси на пробій до рівня $250 тис. на певному етапі в 2025 році.

Цікаве відносно: Японський банк розглядає можливість першого за 17 років підвищення відсоткової ставки: як це вплине на Біткоїн?

Standard Chartered також повідомив, що 23 травня Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) може схвалити ETF на Ефір (ETH), що може призвести до надходження $45 млрд протягом перших 12 місяців. До кінця 2024 року курс ETH може досягти близько $8 тис. Нещодавно він торгувався на рівні $3 570.

У 2025 році співвідношення цін ETH до BTC повернеться до рівня 7%, який був актуальним протягом більшої частини 2021-22 років, повідомлено в записці компанії Standard Chartered. З урахуванням прогнозованого рівня ціни BTC в $200 тис. на кінець 2025 року, це означає, що ціна ETH буде становити $14 тис.

Раніше ми писали, що дані ланцюжка блоків та аналіз ринку вказують на помітну тенденцію фіксації прибутку серед інвесторів, які тримають BTC менш як п’ять місяців. Коефіцієнт прибутковості витраченого виходу (SOPR) підтвердив значний рух, який відповідає тенденціям, спостереженим під час піків минулих бичачих ринків.

Ознайомтеся з іншими популярними ресурсами.

4 перспективні криптовалюти для інвестицій у березні

Ціна Біткоїна впала нижче рівня $68 000 — фактори, що сприяли цьому.

Три криптовалюти до $1, чиї ціни зростуть у квітні.