Пропускна здатність мережі Lightning збільшується.

  • 11.03.2024 11:16
  • 2 хвилини читання
Пропускна здатність мережі Lightning збільшується.

Пропускна здатність мережі Lightning збільшилася на 37% за останній місяць і досягла історичного максимуму в $325 млн. Про це повідомляє The Block.

Проте потужність мережі біткоїна знизилася на 5%. Збільшення пропускної здатності у доларах США відбувається одночасно з досягненням біткоїном історичних максимумів у понад $70 000.

Потужність мережі Lightning. Джерело: The Block.

Попередні високі рівні мережі Lightning також співпали зі зростанням цін на біткоїн, що свідчить про взаємозв'язок між цими двома показниками. Крім того, використання другого рівня блокчейну дозволяє заощаджувати на комісіях, що особливо важливо для мікротранзакцій.

Розвиток мережі Lightning - це швидке зростання популярності і використання цієї технології.

Пропускна спроможність мережі Lightning Network може бути виражена як у доларах США, так і у BTC, заблокованих у двунапрямних платіжних каналах. Ці канали дозволяють проводити швидкі та економічно вигідні транзакції, а остаточний розрахунок відбувається на основі блокчейну Біткоїна.

Голова компанії Lightspark Девід Маркус наголосив на важливості покращення інфраструктури та пропускної здатності мережі. Це особливо актуально в контексті збільшення обсягів та зручності використання біткоїн-платежів.

Lightning-платежі - це нова технологія, яка дозволяє майнерам отримувати оплату за свою роботу набагато швидше і ефективніше.

Один з найстаріших майнінгових пулів Braiins почав використовувати мережу Lightning для виплат майнерам. Завдяки цій новій функції учасники пулу зможуть отримувати свою винагороду за внесок у загальний хешрейт набагато швидше.