Протягом декількох днів трейдер став мільйонером, і все це завдяки Ілону Маску: як це сталося.

  • 19.01.2024 16:32
  • 3 хвилини читання
Протягом декількох днів трейдер став мільйонером, і все це завдяки Ілону Маску: як це сталося.

Таємничому трейдеру вдалося заробити незначно більше одного мільйона доларів на токені TROLL, і до цього його підштовхнув підпис бізнесмена Ілона Маска.

За даними аналітиків криптовалютної платформи Lookonchain, Елон Маск змінив свій підпис на сторінці в Twitter 9 січня, підписавшись як «(CTO) Головний офіцер тролів».

Трейдер помітив цей стан і вивів з Binance 4 313 ETH (10 113 доларів), після чого придбав на ці 4,3 ETH 19,37 трлн токенів TROLL. Потім він продав 9,37 трлн TROLL за 5 318 ETH (12 467 доларів).

На його рахунку залишилась більша частина монет, які на той момент коштували 295 доларів. Але протягом 10 днів вартість токена зросла більш ніж на 30 000 відсотків. Тепер вартість 10 мільйонів токенів TROLL, що належать користувачу, складає 1,03 мільйони доларів.

Нагадаємо, анонімний трейдер зміг збільшити свій капітал у 225 разів, перетворивши 6 000 доларів на 1,35 мільйона доларів за 2 місяці. Згідно зі звітом Arkham Intelligence, анонімний інвестор у криптовалюту зміг досягти статусу мільйонера у доларах США завдяки успішним угодам з мем-токенами на платформі Solana (SOL).

Дослідники відзначили, що цей трейдер зумів максимально використати зростання вартості SOL і зростаючу популярність мемкоїнів. Власник гаманця onchainclown.sol активно здійснював торгівлю десятками мем-криптовалют на основі вказаного блокчейна протягом останніх двох місяців.

Також повідомлялося, що трейдер зумів зробити ставку на токен Coq Inu (COQ) компанії Avalanche, який спеціалізується на курях, і перетворити $450 на $2 млн. Він успішно продав гаманець COQ за сумою понад $1,5 млн, а нереалізований прибуток склав більше ніж $800 000.

Токен призначений виключно для розважальних цілей, і розробники не приховують цієї інформації.

"COQ - це мемкойн, який не має внутрішньої цінності і не надає гарантій фінансового прибутку. Він не має офіційної команди або дорожньої карти", - зазначено на веб-сайті.

Раніше ми розповідали про шлях трейдера криптовалют, який заробив 2 мільйони доларів, інвестуючи в недорогий токен.

Познайомтесь з іншими популярними матеріалами: - Ознайомтесь з іншими популярними статтями; - Відкрийте для себе інші цікаві матеріали; - Дізнайтеся про інші популярні публікації; - Перегляньте інші важливі інформаційні матеріали.

Нижче наведено список п'яти недорогих криптовалют, які можна розглядати для інвестицій у 2024 році.

Топ-5 токенів BRC 20 з високим потенціалом росту.

Криптотрейдер заробив 2 мільйони доларів за допомогою одного недорогого токену.