Протягом останнього місяця на криптовалютному ринку з’явилася надзвичайна кількість нових монет.

  • 17.05.2024 18:15
  • 4 хвилини читання
Протягом останнього місяця на криптовалютному ринку з’явилася надзвичайна кількість нових монет.

Протягом лише 30 днів на ринку криптовалют було створено понад мільйон нових токенів. Таке швидке зростання свідчить про стрімкий розвиток галузі та збільшення інтересу до цифрових активів.

З 1 квітня в мережі Ethereum (ETH) було створено 372 642 нових токенів, із яких 88% належать до другого рівня блокчейну Base від Coinbase. Тим часом, мережа Solana (SOL) спостерігала значний приплив нових токенів, що було спричинене популярністю мемкоїнів. Ця надзвичайна активність підкреслює динамічний розвиток криптовалютного сегменту.

Директор Coinbase Конор Гроган підкреслив у своєму пості на Х, що ця кількість вдвічі перевищує кількість токенів, створених на Ethereum від 2015 до 2023 року.

Загальна заблокована вартість (TVL) на базовому протоколі зросла приблизно на 630% з початку 2024 року, в першу чергу через популярність мемкоїнів.

Протягом останнього місяця було створено майже 1 мільйон нових криптовалютних токенів, що вдвічі більше, ніж загальна кількість, яка була створена на Ethereum з 2015 по 2023 рік.

У цей час, Солана стала свідком створення 643 227 нових токенів за той самий період, з яких 466 914 є мемкоїнами. Це означає, що щодня створюється понад 20 000 нових токенів на платформі Solana.

Згідно з доповіддю CoinGecko, на початку квітня 2024 року було створено понад 0,54 мільйона нових криптовалют, що в середньому складає 5300 нових токенів щодня цього року.

Цікава стаття про 3 криптовалюти, за якими варто слідкувати в найближчі дні.

З урахуванням того, що це вже понад половина з 0,83 мільйона нових токенів, випущених минулого року, 2024 рік може перевершити 2023 рік за кількістю нових токенів у ланцюжку.

Доки невідомо, чи буде кількість випущених монет продовжувати зростати поступово чи експоненційно з року в рік, особливо з урахуванням того, що криптовалютна індустрія прагне втягнути більше реальних активів у ланцюжок.

З появою платформ, які полегшують запуск токенів, і зростанням доступності онлайн торгівлі, майбутні сезони можуть призвести до ще більшого зростання кількості нових монет.

Відповідь та хвилювання галузі

Реакція криптовалютної спільноти на цей бум була неоднозначною. З одного боку, мемкоїни стали трендом, що привернув значну увагу ринку.

З іншого боку, критики твердять, що поширення криптовалют призводить до збільшення кількості шахрайств і "перетягування ковдри". Вони вважають, що відволікання коштів на ці спекулятивні токени перешкоджає інвестиціям у більш легальні проекти.

Крім того, викликом є поява "ботів-снайперів", які швидко купують нові мемкоїни, сподіваючись на швидкий прибуток. Це сприяє уявленню про мемкоїни як нестабільного сегмента ринку.

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами: "Знайомтесь з іншими популярними статтями".

Видобуток Біткоїна за допомогою вулканічної енергії приніс мільйони доларів Сальвадору.

Яке обладнання для видобування криптовалют стає не економічним через зниження курсу Біткоїна.

10 найкращих онлайн-платформ для хмарного майнінгу з щоденними виплатами.

За інформацією порталу finbold.com.