Протягом тижня біткоїн-фонди зібрали 1,14 млрд доларів інвестицій.

  • 16.01.2024 17:13
  • 2 хвилини читання
Протягом тижня біткоїн-фонди зібрали 1,14 млрд доларів інвестицій.

Протягом минулого тижня, з 6 по 12 січня, надійшло $1,14 млрд у кошти для інвестиційних продуктів на основі біткоїна, як зазначається у звіті компанії CoinShares.

Всього експерти компанії повідомили про надходження грошей на суму 1,18 мільярда доларів.

Рух інвестицій у фонди з урахуванням цифрових активів, згідно з CoinShares.

При цьому в США на минулому тижні було зафіксовано надходження коштів у фонди у сумі $1,24 млрд, тоді як Німеччина, Канада та Швеція спостерігали відтік. Аналітики вважають, що така розподіл коштів став можливим через бажання трейдерів перейти з європейського ринку на американський.

Акції компаній, що працюють у сфері блокчейну, також отримали значні прибутки у загальній сумі 98 мільйонів доларів США, що призвело до того, що загальна сума за останній сімитижневий період склала 608 мільйонів доларів США.

Обсяг торгів через біткоїн-фонди

Як відомо, на минулому тижні, 10 січня, Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) схвалила 11 заявок на запуск спотового біткоїн-ETF. Це означає, що значно більше інвесторів тепер мають можливість вести торгівлю з головним цифровим активом.

Першого дня торгів загальний обсяг 10 фондів ETF, пов'язаних з біткоїном, становив понад 4,5 млрд доларів. Найбільш популярними були ETF від BlackRock, Grayscale та Fidelity, які разом склали приблизно 3,9 млрд доларів.

Vanguard проти інвестицій у біткоїн

Клієнти інвестиційної компанії Vanguard стали безпідставно заборонені на участь у спотових біткоїн-фондах. Усьому винні варварські колісниці, що постійно відірвуються від землі. Українську мову пані компанія Vanguard використовує тільки для відмови від запропонування біткоїн-ETF та інших криптопродуктів. "Половина успіху - це волатильніть" - саме так навчила нас компанія Vanguard.

У відповідь на політику компанії окремі клієнти погрожували їй бойкотом і заявили про свою наміру закрити свої рахунки.