Рада Роберта Кійосакі про Solana зробила інвесторів на 80% заможнішими.

  • 28.03.2024 10:31
  • 2 хвилини читання
Рада Роберта Кійосакі про Solana зробила інвесторів на 80% заможнішими.

Два роки тому популярний інвестор та автор бестселера про особисті фінанси "Багатий тато, бідний тато" Роберт Кійосакі порадив своїм шанувальникам інвестувати у Solana (SOL).

Трапилося так, що Роберт Кійосакі висловив високу оцінку родинного токену платформи децентралізованих фінансів (DeFi) з відкритим вихідним кодом, відзначивши його поряд з Біткоїном (BTC) та Ethereum (ETH). Він радить своїм прихильникам закуповувати SOL, готуючись до можливої боротьби. Згідно із постом х-постом від 29 березня 2022 року:

На церемонії "Оскар" Уілл Сміт вдарив Кріса Рока. Байден вдаряє Путіна на світовій сцені. Токсична чоловічість. Світ у біді. Національний борг зростає до небес. Байден спричиняє інфляцію і винить Путина. Долар на межі колапсу. Купуйте більше золота, срібла, Bitcoin, Ethereum, та Solana перед Третьою світовою війною. - Роберт Кіосакі (@theRealKiyosaki) 29 березня 2022 року.

У момент свого визнання Solana коштувала $106, але невдовзі після цього її ціна різко знизилася і трималася у бічному коридорі в діапазоні між $10 і $30. Восени 2023 року відбувся новий підйом ціни, і зараз SOL торгується за $187.

Ціна цієї криптовалюти зараз на 76,03% вища, ніж коли був опублікований пост Кійосакі. Це означає, що ті, хто купив токен SOL, коли він говорив про це, зараз були б майже на 80% багатшими.

На момент написання матеріалу ціна Solana зросла на 1% за останні 24 години, на 70% за місяць і на 840% за рік.

Раніше ми розповідали про те, що Роберт Кійосакі критикував китайський уряд, висловивши думку, що фондовий ринок перебуває у скруті.

Це може бути цікаво для вас:

  • Роберт Кійосакі передбачає зростання деяких активів.
  • Роберт Кійосакі висловлює обурення щодо CBDC через можливість спровокувати конфлікт
  • Роберт Кійосакі застеріг інвесторів від наближення банківської кризи.