Ранні майнери скористалися рекордним зростанням BTC.

  • 06.03.2024 14:15
  • 2 хвилини читання
Ранні майнери скористалися рекордним зростанням BTC.

Швидкий зріст ціни біткоїна за останній місяць призвів до того, що деякі початкові майнери почали продавати свої "старі біткоїни", що в результаті призвело до тиску на курс. Інформацію надає аналітичний сервіс CryptoQuant.

Так, аналітики виявили, що коротко до досягнення біткоїном нового максимуму в $69 000, а потім падіння до $62 000 у вівторок, 1000 біткоїнів на суму близько $69 млн було переказано на Coinbase з адрес, які, на думку дослідницької компанії, пов'язані з майнерами.

За наявними відомостями, у 2010 році було добуто 1000 BTC, коли ціна 1 біткоїна складала $0,28. Деякі фахівці вважають, що продаж такої великої суми може бути однією з причин корекції курсу біткоїна до значень нижче $62 000.

Аналітик CryptoQuant Бредлі Парк заявив, що продаж 1000 біткоїнів з врахуванням книги біржових замовлень може призвести до значного зниження курсу, оскільки на кожні $100 зміни ціни додається 5-10 біткоїнів ліквідності.

Стан речей з курсом

На централізованій біржі Coinbase 5 березня курс біткоїна сягнув історичного максимуму в $69 000, проте потім ліквідація ордерів призвела до миттєвої корекції. На 6 березня головний цифровий актив торгується за $67 500.

Припускається, що основним стимулом зростання активів стали спотові біткоїн-ETF, схвалені Комісією з цінних паперів і бірж у січні цього року. Оновлення цінового максимуму до халвінгу відбулося вперше в історії Біткоїна.

Втрати трейдерів виникли внаслідок корекції на ринку.

Після того, як 5 березня курс BTC впав більш ніж на 14% від нового історичного максимуму, трейдери, які використовують ф'ючерси, понесли втрати у сумі приблизно $1 млрд.

За думкою аналітиків, більшість спекуляцій щодо ціни походила від трейдерів, які відкладали довгі позиції у сподіванні, що біткоїн перевершить свій попередній історичний максимум і залишиться вище за рівнем $70 000.