Reddit відтепер приймає біткоіни.

  • 23.02.2024 08:30
  • 3 хвилини читання
Reddit відтепер приймає біткоіни.

Відома соціальна медіаплатформа Reddit вклала частину свого капіталу в біткоін, повідомляється у заяві Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC).

Рішення про вкладення коштів у біткоїн свідчить про віру Reddit у майбутній потенціал головного цифрового активу, незважаючи на його недавню нестабільність. Шляхом інвестування у біткоїн, Reddit долучається до компаній, які вирішили додати BTC до свого балансу як захист від девальвації фіатної валюти.

Крок Reddit також свідчить про загальну тенденцію інституціонального прийняття біткоїна, оскільки все більше компаній визнають цінність BTC у сучасній фінансовій системі. Хоча Reddit не надала конкретну суму придбаних біткоїнів, рішення інвестувати в біткоїн підкреслює їх віру в стійкість і потенціал BTC як інвестиційного інструменту.

Reddit - це соціальний медіа-сайт, де користувачі можуть ділитися контентом і спілкуватися один з одним у відкритих обговореннях. Сайт використовується для обміну новинами, відео, картинками та іншими цікавинками. Він має велику кількість підсайтів на різноманітні теми, що дозволяє користувачам знаходити контент за своїми інтересами. Reddit також відомий своєю системою голосування, яка визначає популярність публікацій.

Reddit - це широка соціальна мережа, де користувачі можуть ділитися різним контентом, включаючи посилання, текстові повідомлення та зображення у різноманітних тематичних спільнотах, відомих як "сабреддіти". Кожен сабреддіт відповідає певній темі - від наукових досліджень до відеоігор та музики, що дозволяє користувачам знаходити спільноти з однаковими інтересами. Також є сабреддіт, присвячений біткоїну, де користувачі обговорюють усі аспекти цього цифрового активу.

Учасники Reddit мають можливість голосувати за або проти публікацій і коментарів, що визначає їх видимість і популярність на платформі. Ця демократична система просування контенту створює динамічний та різноманітний інформаційний простір, де високо цінується активна участь та якість внеску кожного користувача.

Хто ще активно вкладає в біткоїни?

Сьогодні все більше великих компаній вкладають кошти в біткоїн. Наприклад, у січні MicroStrategy придбала ще 850 BTC на суму $37,2 млн. Таким чином, загальні запаси біткоїнів компанії склали 190 000 монет, їхня вартість практично досягла $10 млрд.

Компанія Tether, емітент стейблкоїнів USDT, регулярно інвестує в біткоїн. Вона оголосила про те, що переводить свої резерви стейблкоїнів у BTC і уникає державних зобов'язань США. Наразі компанія займає 11 місце серед найбільших власників біткоїнів.