Рейтинг біткоїн-мільярдерів очолив Чанпен Чжао.

  • 03.04.2024 10:16
  • 3 хвилини читання
Рейтинг біткоїн-мільярдерів очолив Чанпен Чжао.

Журнал Forbes визнав ексглаву біржі Binance Чанпена Чжао найбагатшим і найвпливовішим мільярдером у галузі Біткоїну.

Майно Чжао було оцінено журналом в $33 млрд, що практично втричі перевищує показники минулого року. Незважаючи на судовий процес із владою США та штраф у $200 млн, це не вплинуло на статки Чжао.

На другому місці за статком $11,2 млрд опинився голова компанії Coinbase Браян Армстронг. За даними журналу Forbes, він є найбільшим індивідуальним акціонером компанії, володіючи 18% часткою. Його прибуток напряму пов'язаний із успіхами компанії на ринку, а ціни на акції Coinbase зросли майже утричі у 2023 році. Незважаючи на негативні передбачення деяких експертів, цього року також спостерігався значний ріст котирувань.

На третьому місці рейтингу знаходиться фінансовий директор компанії Tether Джанкарло Девасіні, чиї активи оцінюються в $9,2 мільярди. За даними видання, Девасіні володіє найбільшим пакетом акцій фірми - 47%. У четвертому кварталі 2024 року чистий прибуток компанії Tether склав $2,85 мільярди.

До Топ-10 також увійшли: засновник MicroStrategy Майкл Сейлор, керівник Tether Паоло Ардоїно, колишній керівник Tether Жан-Луї ван дер Вельде, співзасновник Ripple Кріс Ларсен, співзасновник Coinbase Фред Ерсам, ранній інвестор біткоїну Метью Росзак та засновник Mt. Gox Джед Маккалеб.

Завдяки успіху у бізнесі декількох мільярдерів світу ми можемо дізнатися, як досягти успіху. Вони радять працювати наполегливо, віддаватися улюбленій справі і не боятися ризикувати. Також вони закликають бути цілеспрямованими, вірити у себе і свої можливості, а також надавати значення ефективному управлінню часом.

Білл Акман, американський мільярдер та засновник хедж-фонду Pershing Square Capital Management, радить уважніше вивчити біткоїн як можливість для інвестування. Він вважає, що BTC показує стрімке зростання, а економіка США перебуває у критичному стані.

Мексиканський мільярдер Рікардо Салінас переконаний, що лише BTC може врятувати людей від інфляції і дозволить збільшити капітал.

Керівництво, яке володіє біткоїном

Окрім фізичних та юридичних осіб, великі запаси біткоїнів також тримають уряди різних країн. Незважаючи на негативну політику стосовно BTC, уряди США та Китаю виявилися серед найбільших власників монет головного цифрового активу.