Revolut планує співпрацювати з MetaMask.

  • 06.03.2024 14:16
  • 3 хвилини читання
Revolut планує співпрацювати з MetaMask.

Співпраця між компаніями дозволить користувачам MetaMask зручно поповнювати свої криптовалютні гаманці з рахунку Revolut.

Revolut поєднала зусилля з криптогаманцем MetaMask для запровадження нової функції Revolut Ramp. Тепер користувачі можуть поповнювати свої гаманці MetaMask з облікового запису Revolut, що дозволяє самостійно зберігати криптовалюту.

Зокрема, цифровий банк надасть можливість робити криптовалютні покупки безпосередньо в гаманці MetaMask у Великій Британії та Європейській економічній зоні (ЄЕЗ), спрощуючи процес додавання криптовалюти в гаманець з самоохороною.

Крім цього, Revolut представила eSIM-карту для подорожей без роумінгу.

Клієнти мають можливість використовувати кошти у своєму рахунку Revolut у валюті фіат або робити оплату картками Visa чи Mastercard. У них буде можливість отримати доступ до понад 20 різних токенів, включаючи ETH, USDC, USDT, SHIB та 1INCH.

Ця співпраця насправді спрямована на те, щоб надати нашим користувачам те, що вони бажають - більше контролю над їхньою криптовалютою шляхом простого використання платформ, які вони вже знають і довіряють», - відзначив Лоренцо Сантос, старший менеджер з продуктів у Consensys (розробник MetaMask).

Компанія Revolut представляє нову систему ШІ для боротьби з кіберзагрозами.

Він також зазначив, що цей крок грає важливу роль у популяризації криптовалют і робить криптосвіт доступнішим для більшої аудиторії.

Зараз MetaMask підтримує понад 40 способів оплати в приблизно 177 країнах і буде офіційним партнером для запуску Revolut Ramp.

Нехай нагадаємо, що в кінці лютого британська фінтех-компанія з українським корінням Revolut розпочала тестування своєї криптовалютної біржі, проте лише для обмеженої аудиторії.

Раніше ми повідомляли, що платформа Revolut розширила можливості міжнародних переказів, презентуючи нову функцію мобільних гаманців. Ця ініціатива спрямована на спрощення процесу здійснення трансграничних платежів, де для відправлення коштів достатньо знати лише ім'я одержувача та його номер телефону або електронну пошту.

Також ми повідомляли, що Revolut додав європейські біржі до своєї торговельної платформи в Європейській економічній зоні (ЄЕЗ) та впровадив ряд корисних змін для клієнтів.

Ознайомтеся з іншими улюбленими матеріалами.

Revolut було включено до списку фінансових установ, які підлягають контролю.

Revolut може втратити мільйони через судовий позов – таким чином компанія може зазнати серйозних втрат у своїй діяльності.

Revolut і Wise отримають нового конкурента: хто це буде?

На підставі інформації від CoinDesk