Резюме тижня: головні події у світі Біткоїна

  • 19.01.2024 16:32
  • 3 хвилини читання
Резюме тижня: головні події у світі Біткоїна

Уряд України нарахував 2 мільйони доларів у біткоїнах.

На офіційних адресах біткоїну Кабінету міністрів України наразі зібралося 46 351 BTC. Це значення становить третє найвище в світі після урядів США та Китаю.

Активи уряду України в біткоїнах оцінюються на приблизно 1,99 млн доларів за поточними курсами.

Біткоїн стає все більш популярним, чим срібло.

Після всього тижня торгівлі, активи біткоїн-ETF перевищили активи ETF на срібло США за обсягом під управлінням (AUM).

Раніше срібло було на другому місці серед ETF товарів за обсягом AUM в США. Проте за даними CC15Capital, спотові біткоїн ETF-фонди, включаючи конверсію GBTC тресту компанії Grayscale, наразі мають приблизно 647 651 BTC, що становить $27,5 млрд в обсязі AUM.

Запаси Tether збільшилися на 8888 BTC.

Компанія Tether придбала ще 8888 BTC на суму $380 млн наприкінці четвертого кварталу. Зауважується, що компанія регулярно купує біткоїни кожного кварталу. Нещодавно Tether публічно розкрила свої активи в біткоїнах у своєму фінансовому звіті за перший квартал 2023 року.

За відкритими джерелами, компанія займає 11-те місце серед найбільших власників біткоїнів.

Кит передав понад 50 000 BTC, які "залишалися без руху" протягом п'яти років.

У вівторок, 16 січня, невідома адреса біткоїн перемістила 49 866 одиниць криптовалюти (понад $2,1 млрд), які протягом п'яти-шести років не пересувалися.

Середня вартість монети, яка була видана 5-7 років тому, складає $6672, що є дуже вигідною ціною для придбання. Відповідно до інформації, наданої сервісом CryptoQuant, ці біткоїни не були передані на біржу.

Курс біткоїна стрімко знижується через ліквідації трейдерів.

Впровадження біржових фондів (ETF) в США мало суперечливий вплив на ринок: після початкового зростання курсу відбулася раптова зміна напрямку та зниження до рівня $42 600.

Нестабільність цін призвела до великих знять як довгих, так і коротких ф'ючерсних контрактів на біткоїн. Всього їхня сумарна вартість склала 83 мільйони доларів. Огромні збитки становили 230 мільйонів доларів стосовно різноманітних ф'ючерсних продуктів.

З президентських перегонів у США відступив кандидат, який підтримав використання біткоїна.

Кандидат від партії республіканців, що підтримує Біткоїн, Вівек Рамасвамі вийшов із передвиборчих змагань на посаду президента США, завершивши свою майже річну кампанію.

Заявляючи 16 січня на пресконференції у Де-Мойні, штат Айова, Рамасвамі повідомив своїм прихильникам, що він більше не буде балотуватися на пост президента.