Резюме тижня: основні події у світі Біткоїна

  • 26.01.2024 15:31
  • 4 хвилини читання
Резюме тижня: основні події у світі Біткоїна

Китайські інвестори реалізували BTC на суму $3 млрд протягом двох тижнів.

Аналітик та трейдер Алі Мартінес повідомив, що великі власники біткоїнів за останні два тижні продали 70 000 BTC (еквівалентно $3 млрд), що суттєво вплинуло на ринок.

Згідно з його спостереженнями, раніше у бичачих циклах біткоїн зазвичай повертався до рівня 50% після досягнення рівня 78,6% Фібоначчі. Цікаво, що недавно біткоїн знову сягнув цього рівня, що може бути сигналом швидкої корекції.

Запаси BTC компанії Tesla залишилися незмінними.

Американський мільярдер Ілон Маск, власник компанії Tesla, відмовився продати будь-який біткоїн зі своїх резервів протягом четвертого кварталу 2023 року.

За останніми даними, Tesla має цифрові активи на суму $184 млн. Останні результати за квартал показують, що компанія не здійснювала купівлю чи продаж біткоїнів з моменту продажу близько 75% своїх активів у другому кварталі 2022 року.

Сполучені Штати Америки збираються продати біткоїни на суму 130 мільйонів доларів, які були конфісковані у маркетплейсу Silk Road.

Уряд Сполучених Штатів Америки має намір реалізувати біткоїни на суму понад $130 млн, які були сконфісковані на чорному ринку мережі Silk Road.

Ці біткоїни пов'язані з особою Раяна Фараса, якого минулого року засудили до 54 місяців ув'язнення за звинуваченням у змові з метою відмивання грошей.

Bitwise стала першою компанією, яка забезпечила повну прозорість свого біткоїн-ЕТФ.

Провідна компанія з управління активами Bitwise стала першим фондом на біткоїни, який розкрив свої активи на публічній біржі.

У зв'язку з ростом попиту на відкритість і прозорість, корпорація Bitwise надає інвесторам і громадськості змогу отримувати реальний доступ до біткоїн-адрес, що пов'язані з активами ETF. Це розкриття інформації сприяє підвищенню прозорості та зміцненню довіри.

Компанія Лебідь стала добувачем

Компанія Swan Bitcoin розкрила свою нову підкомпанію Swan Mining, яка протягом останніх шести місяців працювала у секреті.

Структура Swan Mining почала свою діяльність влітку з потужністю 4,5 EH/s. Компанія має намір збільшити цю потужність до 8 EH/s. Вже було придбано необхідне обладнання, яке буде розгорнуто до березня. Варто зауважити, що Swan Mining повідомила про вдалу експлуатацію та видобуток понад 750 біткоїнів.

Компанія Terraform Labs оголосила про своє банкрутство.

Фірма Terraform Labs, створена До Квоном і відома як творець TerraUSD (UST), оголосила про своє банкрутство.

Terraform Labs заявила, що вона виконає всі фінансові зобов'язання перед своїми співробітниками та постачальниками під час розгляду справи, без потреби у додатковому фінансуванні. Оцінюється, що зобов'язання компанії становлять від 100 мільйонів до 500 мільйонів доларів.

Ще один кандидат, який підтримував криптовалюту Біткоїн, був виключений з президентських перегонів у США.

Рон ДеСантіс, губернатор штату Флорида, який належить до республіканської партії, відомий своїм позитивним ставленням до Біткоїна. Він прийняв рішення вийти з перегонів за посаду президента й оголосив свою підтримку Дональду Трампу.

Він зауважив, що сьогодні стало очевидним, що республіканці хотять надати ще одну можливість Трампу. Тому ДеСантіс вирішив також підтримати цього кандидата, заявивши, що американці "не можуть повернутися до старої республіканської гвардії минулих років".