Результати тижня: основні події у світі Біткоїна.

  • 02.02.2024 14:00
  • 5 хвилин читання
Результати тижня: основні події у світі Біткоїна.

Bitcoin Magazine було визнано найкращим виданням для майнерів.

Відоме американське видання Bitcoin Magazine отримало звання "Видання року для майнерів" за рейтингом Bitdeer Mining Awards 2023.

Окрім журналістського найменування винагороди, також отримали різні компанії з галузі майнінгу та їхні продукти.

Міністр України продав понад 25 одиниць криптовалюти "біткоїн".

У 2023 році Олександр Камишін, Міністр з питань стратегічних галузей промисловості, заробив 17,45 млн грн на продажу біткоїнів. Цю інформацію було зазначено в його декларації за минулий рік.

У посадовця майже немає біткоїнів. Згідно з декларацією, на його гарячому гаманці на біржі Binance зараз знаходиться 0,00000967 BTC, що орієнтовно оцінюється в 15 грн.

Celsius больше не на гране банкротства.

Компанія Celsius успішно пройшла процедуру банкрутства за главою 11 у США і планує розподілити $3 млрд серед кредиторів у формі різних активів. Крім того, в компанії планується створення нового підприємства для видобутку біткоїнів.

Приблизно 98% кредиторів Celsius погодилися з підготовленим планом реструктуризації, який було прийнято після 18 місяців з моменту припинення компанією виведення коштів у червні 2022 року та подачі заяви про банкрутство через місяць.

Tether зібрала $2,8 млрд у біткоїнах.

Торгова фірма Tether, яка випускає стейблкоїни USDT, володіє $2,8 млрд в біткоїнах на своєму рахунку.

Хоча Tether є найбільш відомою своєю стейблкоїном, компанія також є інвестором і засновником важливих інфраструктурних проектів у різних стратегічних галузях, починаючи від штучного інтелекту до P2P-телекомунікацій, а також від видобутку біткоїнів до виробництва відновлюваної енергії.

Visa упростить використання біткоїна в 145 країнах.

Платіжний лідер Visa оголосив про партнерство з підприємством Transak з метою забезпечити можливість виведення та оплати біткоїнів безпосередньо на дебетові картки за допомогою сервісу Visa Direct.

Благодаря этому сотрудничеству владельцы карт в 145 странах мира могут конвертировать биткоины и другие цифровые активы в фиатные деньги, не полагаясь на централизованные биржи. Такие действия способствуют признанию и использованию BTC миллионами людей в повседневной жизни.

У Німеччині поліція вилучила 50 000 BTC.

50 000 BTC (приблизно $2,2 млрд) було вилучено поліцією Німеччини в рамках розслідування справи про незаконне поширення цифрового контенту.

Згідно з інформацією правоохоронних органів, біткоїнами володіли громадяни Польщі, 37 років, та Німеччини, 40 років. У 2013 році вони створили онлайн-платформу, через яку поширювали матеріали, порушуючи авторські права.

Тепер у Ліхтенштейні можна розраховуватись біткоїнами за державні послуги.

Уряд Ліхтенштейну легалізував використання громадянами своєї країни біткоїнів для виплати державних послуг.

Внаслідок цього громадяни тепер можуть уникнути незручностей і витрат, пов'язаних з комісіями та обмінними курсами за послуги, такі як отримання комерційних ліцензій, реєстрація товарних знаків, отримання витягів з комерційного реєстру та з сімейного реєстру.

Google розпочав рекламну кампанію, присвячену біткоін-ETF.

Інвестиційні компанії BlackRock, Frarnklin Templeton і VanEck стали серед перших, хто почав використовувати можливість рекламувати свої продукти на основі біткоїна у пошуковій системі Google, яка стала доступною з 29 січня.

Таким чином учасники ринку намагаються залучити більше клієнтів, оскільки пошукова система Google обробляє приблизно 100 000 запитів на секунду.