Результати тижня: основні події у світі Біткоїна

  • 23.02.2024 14:30
  • 4 хвилини читання
Результати тижня: основні події у світі Біткоїна

Депутати Ради висловили свою негативну думку щодо надання податкових пільг для операцій з біткоїном.

Питання пільгового оподаткування доходів фізичних осіб за операціями з біткоїном і криптовалютами не буде розглядатися Верховною Радою. Таку заяву зробив голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Він також висловив критику щодо діяльності Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), яка, на думку депутата, "провалила підготовку законопроєкту" щодо оподаткування цифрових активів.

Reddit зацікавився біткоїном.

Відома соціальна медіаплатформа Reddit вклала частину своїх коштів у біткоїн.

Рішення про інвестування коштів у біткоїн відображає впевненість Reddit у довгостроковому потенціалі основного цифрового активу, незважаючи на його короткострокову волатильність. Інвестуючи в біткоїн, Reddit приєднується до списку компаній, які додали BTC на свій баланс як захист від девальвації фіатної валюти.

Фіксація прибутку заважає подальшому зростанню BTC.

З початку року довгострокові власники біткоїнів продали близько 200 000 BTC, отримавши значні прибутки.

Така поведінка є характерною для типових стратегій отримання прибутку, що спостерігаються на бикових ринках, коли досвідчені інвестори заробляють на рості цін. Вони отримують прибуток після досягнення цільових рівнів зростання біткоїна.

Один з найбільших швейцарських банків розпочав надавати послуги з біткоїнами.

Один з найбільших в Швейцарії банків PostFinance у співпраці з криптобанком Sygnum з 21 лютого запустив послугу з обміну біткоїнів для роздрібних клієнтів.

Нова послуга стала доступною для 2,5 мільйонів клієнтів PostFinance, які можуть здійснювати операції з біткоїнами та криптовалютами. Клієнти можуть інвестувати в актив від $50 і скористатися перевагами криптодепозитарію, торгових та особистих рахунків в 11 цифрових валютах. Користувачі можуть отримати доступ до пропозицій 24/7 через онлайн-рахунок або застосунок PostFinance.

За один день з Coinbase було виведено приблизно $1 мільярд у BTC.

Протягом 17-18 лютого користувачі вивели з біржі Coinbase 18 000 біткоїнів на суму приблизно $1 млрд.

Повідомляється, що кількість біткоїнів на біржі Coinbase впала до найнижчого значення за дев'ять років. В публічних ордерах Coinbase зараз налічується приблизно 394 000 BTC, які оцінюються в $20,5 млрд.

Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном.

Екс-прем'єр Великої Британії Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з американським журналістом Такером Карлсоном "за $1 млн у криптовалюті" через смерть російського опозиційного політика Олексія Навального.

Після тривалих переконувань Карлсона, Джонсон остаточно згодився на інтерв'ю за умови, що йому буде виплачено "мільйон доларів США, біткоїни або золото".

Інституції інвестують $2 мільярди на день у біткоїн-ETF.

Обсяг угод з дев'ятьма новими біткоїн-ЕТФ на спотовому ринку досяг нового рекорду з моменту їх запуску - $2 мільярди щоденно.

Основний прогрес було досягнуто завдяки коштам, які залишалися в тіні в минулі тижні. Так, фонд VanEck HODL зафіксував обсяг трохи менше $400 млн, WisdomTree Bitcoin Fund (BTCW) – $221,9 млн, а BitWise – $178,3 млн.