Ринок криптовалют потрапив у зону жадібності: що це означає

  • 16.05.2024 12:46
  • 4 хвилини читання
Ринок криптовалют потрапив у зону жадібності: що це означає

Нарешті, після декількох тижнів крипторинок відновився до зони жадібності, сприяючи сьогоднішньому зростанню криптовалют. Чи це ознака початку бичачого ралі?

Після декількох тижнів спаду зі зниженням прибутковості криптовалют, крипторинок нарешті ожив. 2024 рік почався з області надмірної жадібності, яка спричинила кількатижневі умови бичого ринку, перш ніж сталося падіння минулого місяця. Сьогодні ринок знову увійшов у зону жадібності з відновленням цін на багато криптовалют.

Стан крипторинку загалом

Сьогодні криптовалютний ринок отримав стимул до зростання після оприлюднення даних про індекс споживчих цін (ІСЦ), які свідчать про зниження рівня інфляції. Після публікації ІСЦ ціна Біткоїна почала різко зростати і досягла піку у $66 458.

У цей момент актив торгується на рівні $66 266 і тримає бичачий настрій. Це також помітно впливає на альткоїни, зокрема Ethereum, який після вчорашнього падіння зріс до рівня $3 019.

Збільшення ціни Біткоїна сприяло відновленню усього ринку. Світова ринкова капіталізація зросла до $2,39 трлн, що на 5,23% більше, ніж учора. Що ще важливіше, обсяг торгів незабаром досягне позначки в $100 млрд, збільшившись на 40%, що є найвищим показником за цей місяць.

Ринок криптовалют мав стійкий ріст навіть в умовах спаду ринку, але сьогодні його ринкова капіталізація зросла на 6,34%, і те ж саме стосується обсягу торгів. Якщо йти про мережу Solana, то обсяг торгів зріс на 24%, але ринкова капіталізація трохи знизилася.

Чи це початок бунту?

Сьогодні став першим днем зони жадібності після декількох тижнів, але робити висновок про початок бичачого ралі ще рано. Тим не менше, цей день є першим повністю зеленим для всіх криптовалют, і якщо така тенденція триматиметься, то найближчі дні можуть почати булран.

Засновник і генеральний директор RealVision Рауль Пал прогнозує настання "бананової зони", яка є фазою бичачого тренду. Він вважає, що супер бичача бананова зона настане до середини червня і приведе до остаточного зростання цін на криптовалюту. Пал також стверджує, що ринкова капіталізація збільшиться у чотири рази до 2025 року, коли завершиться цей бичачий цикл.

Приготуйтесь до Бананової Зони ... pic.twitter.com/sgn5AqAzYj - Рауль Паль (@RaoulGMI) 11 травня 2024 року

Рауль Пал стверджує, що після халвінгу Біткоїна зазвичай настає період консолідації, коли ринок звичайно падає на близько 20%. Проте, після цього настає вільний ріст, який є переходом крипторинку від макровесни до макроліта. Цей перехідний період також відомий як "бананова зона".

Історичні дані підтверджують прогноз Рауля, але точний рух крипторинку важко передбачити. Якщо 2024 рік виявиться схожим на два попередні роки халвінгу, інвестори можуть стати свідками бичачого ралі.

Раніше ми розглядали три криптовалюти, які придбав провідний аналітик з CNBC.

Ви могли упустити:

  • Період консолідації Біткоїна наближається до завершення: коли можна очікувати досягнення рівня в $70 000.
  • Криптовалютний аналітик PlanB зробив прогноз щодо ціни Біткоїна на період з 2024 по 2032 рік.
  • Таємничий кит вивів півмільярда доларів у біткоїнах з Coinbase - загадковий великий інвестор перевів півмільярда доларів у криптовалюті з платформи Coinbase.

За інформацією зі сайту coingape.com