Ринок криптовалют відновлюється, ціна Біткоїну перевищила рівень $67 000.

  • 21.03.2024 09:01
  • 3 хвилини читання
Ринок криптовалют відновлюється, ціна Біткоїну перевищила рівень $67 000.

Позитивні відгуки Федеральної резервної системи призводять до значного зростання на фондовому ринку та ринку криптовалют.

Біткоін (BTC) різко відскочив вище $67 000 після "голубиного" коментаря ФРС у середу, 20 березня. На момент написання цього матеріалу ціна активу зросла на 8,12%, а його ринкова капіталізація знову перевищила позначку в $1,3 трлн. Альткоїни також радіють після сильного зростання на Волл-стріт у середу.

Процентні ставки залишилися незмінними.

Федеральна система не змінила ставку рефінансування, залишивши її на рівні 5,25-5,5% річних. Це відповідає прогнозам більшості економістів. Ця ключова ставка залишається на такому рівні з середини минулого року. Чиновники зазначили, що наразі немає потреби в пом'якшенні грошової політики, оскільки немає чітких показників того, що інфляція в США сповільниться до цільового рівня 2%.

У середу всі три індекси Волл-Стріт - Dow Jones, S&P 500 і Nasdaq - досягли рекордних піків, збільшившися на 1%. Трейдери відчувають оптимізм, оскільки рішення Федеральної резервної системи США підтримує акції та укріплює зв'язок між криптовалютою та S&P 500.

Біткоїн перевищив позначку у $67 000.

У результаті такого розвитку подій криптовалютний ринок став свідком сильного відскоку: Біткоїн (BTC) знову перевищив позначку в $67 000, а Ethereum (ETH) повернув собі рівень у $3 500. Підживлення, здається, викликане переважно спотовим попитом, що відбивається в стабільних ставках фінансування. Аналітики QCP Capital очікують підтвердження цієї тенденції через майбутні дані про потік спотових ETF BTC.

Ми раніше розглядали, яку ціну на Біткоїн і Ефір очікувати до кінця 2024 року.

Можливо ви зацікавитесь цим:

  • За даними Chainalysis, українці заробили стільки грошей на криптовалюті в 2023 році.
  • 3 криптовалюти, ціна яких може зрости до $1 у квітні.
  • За даними Bloomberg, щодня народжується все більше мільйонерів у світі біткоїн.