Роберт Ф. Кеннеді-молодший обіцяв зробити бюджет США доступним для всіх через технологію блокчейн.

  • 22.04.2024 13:30
  • 4 хвилини читання
Роберт Ф. Кеннеді-молодший обіцяв зробити бюджет США доступним для всіх через технологію блокчейн.

Роберт Ф. Кеннеді-молодший, який є кандидатом у президенти США та підтримує криптовалюту, розкрив плани перенести весь бюджет США на систему блокчейн, щоб зробити його більш доступним для громадськості.

Кандидат у президенти Роберт Кеннеді-молодший планує зробити революцію в бюджетній системі США. Політик обіцяє перенести весь бюджет країни на систему блокчейн. Під час своєї передвиборчої кампанії Кеннеді-молодший заявив: "Я маю намір перевести весь бюджет США на блокчейн".

Він наголосив, що кожен американець може стежити за кожною транзакцією цілодобово. Кеннеді-молодший закричав:

Кожен громадянин Сполучених Штатів може переглянути будь-яку статтю бюджету у в цілому, в будь-який час, 24 години на добу.

Ця нова ініціатива спрямована на надання громадянам небаченого доступу до державних витрат. Кеннеді-молодший виділив важливість громадського контролю, стверджуючи: "У нас буде 300 мільйонів очей, що будуть стежити за нашим бюджетом!".

Така відкритість стримає злочинні витрати. Політик додав:

"Якщо хтось витрачає $16 000 на сидіння для унітазу, це буде помітно всім."

Отже, ідея Кеннеді-молодшого вказує на перехід від звичайних бюджетних практик до використання децентралізованої та прозорої технології блокчейн. Його концепція знаходить підтримку серед прихильників відкритого управління та фінансової відповідальності, оскільки обіцяє підвищити обліковість і залучити громадян до управління.

Підтримка провідників у сфері криптовалют

Симпатія РФК-молодшого до криптовалют отримала підтримку від кількох визначних діячів криптоспільноти, включаючи Чарльза Хоскінсона, засновника Cardano. Більше того, Хоскінсон висловив підтримку РФК-молодшого на майбутніх президентських виборах.

Засновник Cardano наполегливо вважає, що RFK-молодший є найкращим виборців на листопад цього року. Він публічно оголосив про свій намір проголосувати за нього, підкресливши важливість виховання сильного почуття громадянського обов'язку серед виборців, незалежно від результатів виборів, для здійснення значущих змін.

Роберт Френсіс Кеннеді вирішив балотуватися на пост президента США як незалежний кандидат після відмови від участі у виборах від Демократичної партії у жовтні минулого року. Він вже тривалий час підтримує Біткоїн і блокчейн-технології, ставши першим кандидатом, який приймав BTC як пожертвування на свою передвиборчу кампанію.

Раніше ми розповідали про те, що BlackRock підняв тривогу через заборгованість США: як це вплине на криптовалютні ринки.

Можливо, вам цікаво:

  • Новий законопроєкт про стейблкоїни у США вважається великою перемогою для Ethereum.
  • Як американський фондовий ринок подорожчав на 61% відносно європейського.
  • Дональд Трамп обіцяв заборонити запуск електронної валюти центральним банком (CBDC) у США.