Роберт Кійосакі не має розуміння того, як працює Біткоїн.

  • 30.03.2024 11:15
  • 4 хвилини читання
Роберт Кійосакі не має розуміння того, як працює Біткоїн.

Недавно автор бестселера "Багатий тато, бідний тато" Роберт Кійосакі опублікував твіт, у якому розповів про очікуване зростання Біткоїна до $100 тисяч до вересня 2024 року. Проте важливо розуміти ще один аспект.

Роберт Кійосакі нещодавно викликав галас у криптовалютній спільноті своїми коментарями щодо Біткоїна. У твіті на Х він поділився своїми прогнозами про зростання ціни Біткоїна до $100 тис. до вересня 2024 року. Крім цього прогнозу, важливо відзначити дехто інші зауваження, які він зробив.

Спочатку, Роберт назвав зменшення нагороди за біткоїни у мережі "халвінгом". Потім він запропонував купити 0,1 BTC тим, хто не може собі дозволити цілий біткоїн. Крім того, зауважив Кійосакі, "якщо процес створення біткоїна відбудеться за планом, то до кінця року у вас може бути цілий BTC".

Схоже, Роберт вважає, що збільшення курсу криптовалюти в десять разів означає відповідне збільшення обсягу монет у гаманці.

Я купую ще 10 біткоїнів до квітня. Чому? "Хейвінг". Якщо ви не можете собі дозволити купити цілий біткоїн, ви можете розглянути покупку 1/10 монети через нові ETF або Сатоші. Якщо процес біткоїна працює так, як задумано, ви можете власнити цілий біткоїн до кінця цього року.Я... - Роберт Кіосакі (@theRealKiyosaki) 25 березня 2024 року

Пропозиція Роберта Кійосакі не відповідає принципам криптовалют. Він припускає, що при десятикратному зростанні ціни Біткоїна також збільшиться обсяг монет на гаманці, але це не відповідає реальності.

Спочатку, збільшення курсу Біткоїна в 10 разів не означає автоматичне збільшення кількості монет у гаманці. Ціна активу формується через попит та пропозицію на ринку, і навіть при зростанні курсу це не вплине на кількість монет, які вже знаходяться у власності інвестора.

В другому відстаненні, процес халвінгу в мережі Біткоїн означає зменшення винагороди за видобуття блоку вдвічі приблизно кожні чотири роки. Це не впливає на збільшення кількості монет у гаманці інвестора.

Отже, ідея, що при десятикратному зростанні курсу Біткоїна збільшиться кількість монет, є невірною. Інвесторам слід мати розуміння основ криптовалют і не сподіватися на подібні "чарівні" зміни у своїх активах. Це може привести до непорозумінь і недоречних рішень у сфері інвестування в криптовалюту.

Раніше ми говорили про важливість того, щоб у цьому році встигнути придбати Біткоїн.

Для того, щоб дослідити тему криптів детально, рекомендуємо прочитати:

  • Як отримати Біткоїн: Вся інформація про добування BTC, яку вам потрібно знати.
  • Криптокрани: Способи отримання криптовалюти за допомогою виконання простих завдань
  • Фраза відновлення: усе, що важливо знати про останній шлях захисту вашої криптовалюти.