Роберт Кійосакі переглянув свої передбачення щодо ціни Біткоїна.

  • 07.03.2024 15:30
  • 3 хвилини читання
Роберт Кійосакі переглянув свої передбачення щодо ціни Біткоїна.

Автор книги "Багатий тато, бідний тато" визначив новий цільовий показник для ціни Біткоїна.

Роберт Кійосакі, автор відомої книги "Багатий тато, бідний тато", відверто вірить у те, що Біткоїн може стати вирішенням фінансових проблем, що загострюються, та банківської кризи в Сполучених Штатах. Він рекомендує усім інвестувати в BTC, золото та срібло.

У 2024 році вартість Біткоїна досягне рівня $300 000.

Раніше Роберт прогнозував, що ціна Біткоїна досягне $100 тис у червні поточного року. Експерти з Волл-Стріт, такі як Standard Chartered, Том Лі з Fundstrat та Міхаель ван де Поппе, погоджуються з його прогнозом. Вони передбачають, що ціна BTC може сягнути хоча б $100 000 до 2024 року.

Однак Роберт Кійосакі встановив новий поріг для ціни Біткоїна - $300 000.

У своєму новому пості на X він заявляє, що найбільшою помилкою, яку роблять люди, є прокрастинація.

"Необхідно почати хоча б з $500", - додає він.
БІТКОЇН горить. Найбільша помилка, яку ви можете зробити - це відкладати. Важливо почати, навіть якщо лише зі $500. Наступна зупинка $300 000 на один Біткойн у 2024 році. — Роберт Кіосакі (@theRealKiyosaki) 6 березня 2024 року

У цьому тижні співзасновник Tether Вільям Куіглі стверджував, що ціна BTC зможе досягти рівня в $300 000. Він пояснив свої прогнози за допомогою фундаментального аналізу грошових потоків у біткоїні, обґрунтовуючи його зростання на фоні збільшення інституційних та роздрібних інвестицій на ринку криптовалют.

Ціна біткоіна стабілізується для майбутнього підвищення.

Відомий аналітик Майкл ван де Поппе вважає, що ми наближаємося до завершення ралі Біткоіна перед халвінгом. Він передбачає, що макроекономічні показники вплинуть на рух ціни цього місяця, але ціна BTC сягне $70 000 на фоні проблем з ліквідністю.

За даними CoinGlass, відкритий інтерес CME до біткоїнів досяг рекордного рівня в $9,6 млрд. Загальний відкритий інтерес до ф'ючерсів на BTC на 7 березня склав $30,88 млрд.

Раніше Роберт Кійосакі заявив, що ділиться планами щодо того, як він поступить у разі обвалу Біткоїна.

Вам може бути цікаво це:

  • Роберт Кійосакі передбачає збільшення вартості декількох активів.
  • Роберт Кійосакі попереджає про небезпеку цифрової валюти центральних банків (CBDC) через можливість спричинення війни.
  • Роберт Кійосакі попередив інвесторів про наближення банківської кризи.