Роберт Кійосакі пояснив, чому він ніколи не купить біткоїн-ETF.

  • 12.04.2024 11:16
  • 4 хвилини читання
Роберт Кійосакі пояснив, чому він ніколи не купить біткоїн-ETF.

Автор книги "Багатий тато, бідний тато" розповідає про свою думку щодо інвестування у біржові фонди біткоїнів.

Експерт з інвестування та автор популярної книги "Багатий тато, бідний тато" Роберт Кійосакі виступив у соціальній мережі X, щоб поділитися своїми думками про рекламовані біткоїн-біржові фонди (ETF). Він пояснив, чому він не вирішив купити жоден з них.

Як інвестор раніше зазначив, він вважає активами-сховищами не тільки Біткоїн, але й фізичне золото та срібло. Також він віддає перевагу нерухомості - це було його початкове вкладення в 1990-х роках, коли була опублікована його книга.

Роберт Кійосакі не має наміру придбати жодних біткоїн-ЕТФ.

Фахівець заявив, що він вважає за краще інвестувати в реальні активи, а не фінансові продукти на їх основі з Волл-стріт. Він нагадав своїм 2,1 мільйонам підписників, що володіє золотом та сріблом, але не ETF, заснованими на цих дорогоцінних металах.

Він також вкладає кошти в нерухомість безпосередньо, як власник багатоквартирних будинків, але не інвестує у фонди нерухомості.

П: Чи купите ви Bitcoin ETF? В: Ні. Як власник монет і шахт золота та срібла та власник квартир, я не володію золотими або срібними ETF або REITS, нерухомістю ETF. ETF найкращі для більшості людей та установ. Особисто я підприємець і віддаю перевагу… - Роберт Кіосакі (@theRealKiyosaki) 12 квітня 2024 року

Цей дивовижний майстер-клас дозволить вам дізнатися все про те, як створити унікальне прикрасу для своєї домівки. Наші професіонали покажуть вам всі тонкощі та секрети роботи з матеріалами, які ви можете знайти в будь-якому магазині рукоділля. Приєднуйтесь до нас і станьте майстром своєї власної краси!

У відміну від багатьох інвесторів, Кійосакі утримується якомога далі від фінансових продуктів Волл-стріт, мотивуючи це бажанням зберегти автономію та контроль над своїми інвестиціями. Він розглядає створення своїх власних фінансових продуктів як свідчення свого інтелекту та захист від можливих пасток.

Для Кійосакі цей практичний підхід відповідає його підприємницькому духу і дозволяє йому чітко і далекоглядно рухатися в складних ситуаціях на ринку.

Поточний аналіз ринку біткоїнів.

Ціна Біткоїна наразі становить $70 800, при цьому 24-годинний обсяг торгів складає $29,603 млрд. Незважаючи на невелике зниження на 0,45% за останню добу, Біткоїн залишається в стабільному діапазоні між $71 232 та $70 087. З ринковою капіталізацією понад $1,3 трлн, Біткоїн продовжує зберігати своє лідерство як провідна криптовалюта, яка визначатиме майбутнє цифрових фінансів.

Кійосакі вважає, що ціна на біткоїн підніметься до рекордних $2,3 мільйонів.

В одному з твітів, опублікованому на початку тижня, Кійосакі висловив своє захоплення Кеті Вуд, відомою інвесторкою та генеральним директором Ark Invest. Він згадав її прогноз, де вона передбачає, що ціна Біткоїна в майбутньому може сягнути $2,3 млн.

Вас може це зацікавити:

  • Компанія Santiment розповіла про те, як індекс CPI впливає на ціни Біткоїна.
  • Галузеві криптопортфелі: як збільшити прибуток на спеціалізованих ринках
  • 5 вказівок провалу Біткоїну, які припинять бичачий цикл.