"Роберт Кійосакі повідомив, які дії планує прийняти у разі спаду Біткоїна."

  • 26.02.2024 15:16
  • 3 хвилини читання
"Роберт Кійосакі повідомив, які дії планує прийняти у разі спаду Біткоїна."

Роберт Кійосакі поділився своїм планом дій у випадку падіння ціни на Біткоїн. Відомий автор давно рекомендує тримати Біткоїн на парі з золотом та сріблом.

Роберт Кійосакі, підприємець, інвестор та автор відомої книги-посібника з фінансів "Багатий тато, бідний тато", вирішив приєднатися до соціальної медіаплатформи X, щоб відповісти на популярне запитання про BTC, яке до нього часто звертаються. Крім того, він розповів про своє захоплення часами, коли фінансові ринки зазнають краху.

"Мене часто запитують: “Що буде, якщо Біткоїн впаде?”. Моя відповідь однакова для Біткоїна, золота і срібла: “Я буду щасливий і куплю більше, щойно обвал припиниться””, — відповів він.
Мені часто задають питання: "Що буде, якщо впаде ціна Bitcoin?" Моя відповідь така сама для Bitcoin, золота або срібла. Моя відповідь: "Я був би щасливий і купив би більше, як тільки відбудеться спад." Усі крахи на ринку - це активи, які йдуть на "розпродаж", це моє улюблене чотирилітерне слово.

Інвестор висловив свою любов до слова "розпродаж" з чотирьох літер. В обвалі ринку для Кійосакі немає нічого поганого, це просто знижка на певний актив і можливість купити його за хорошу ціну. За його твітом, це стосується не лише Біткойна, а також золота та срібла.

Раніше Кійосакі, якого багато хто вважає фінансовим гуру, засудив дії Федеральної резервної системи США. Він розповів своїм 2,1 мільйонам підписників в мережі Ікс про причини, які змушують його категорично не схвалювати дії ФРС.

Він звинуватив регулятора в тому, що той є головним випускачем для американської економіки. Зокрема, Роберт написав, що ФРС робить нижчий і середній класи біднішими, ніж вони були, рятуючи "багатих друзів-банкірів". Тому Кійосакі вірить у Біткоїн більше, ніж у Федеральний резерв.

Раніше ми розповідали про прогноз Роберта Кійосакі щодо можливого обвалу індексу S&P 500 через корупцію в Сполучених Штатах Америки.

Вас може зацікавити наступне:

  • Роберт Кійосакі вказав три активи, які допоможуть пережити майбутню Велику депресію.
  • Роберт Кійосакі пояснив причину свого переходу з видобутку золота на Біткоїн.
  • Роберт Кійосакі попередив інвесторів про наближення банківської кризи.