Роберт Кійосакі висловлює попередження щодо небезпеки ЦБДК через можливу війну.

  • 01.03.2024 17:15
  • 4 хвилини читання
Роберт Кійосакі висловлює попередження щодо небезпеки ЦБДК через можливу війну.

На фоні численних попереджень про наближений економічний крах, який може вразити США та інші країни, відомий інвестор і автор бестселера про особисті фінанси "Багатий тато, бідний тато" Роберт Кійосакі висловив своє занепокоєння і щодо багатьох інших питань.

Кійосакі попередив інвесторів про загострення банківської кризи, зростання загрози війни та можливе впровадження цифрових валют центральними банками (CBDC) для контролю над громадянами.

"Центральні банки настоюватимуть на використанні ЦЗДК...щоб шпигувати за нами", - попередив він.
Будьте обережні. Банківська криза загострюється. Зростає загроза війни. Центральні банки будуть тиснути на створення ЦБДК, Центральної банківської цифрової валюти, щоб нас шпигувати. Я купую ще більше біткоїну та срібних монет. Срібло - найбільша вигідна покупка. Я буду використовувати срібло як гроші, а не фальшиві долари США.

Роберт Кійосакі висловив свою думку щодо банківської кризи, війни та цифрової валюти центрального банку (CBDC).

Тим часом відомий фінансовий експерт поділився своєю стратегією уникальних ризиків. Його план полягає в тому, щоб накопичувати значну кількість BTC і срібла. Кійосакі навіть обіцяв використовувати срібні монети як грошовий еквівалент замість "фальшивих доларів США".

Нагадаємо, Кійосакі вже давно підтримує провідність децентралізованих фінансів (DeFi), а також дорогоцінні метали - срібло і золото, хоча у своїй позиції він, очевидно, трохи відступив від золота, висловивши думку, що ціна на нього може впасти нижче за $1200.

Після того, як у березні минулого року зазнали краху банки Silicon Valley і Signature Bank, Кійосакі попередив про загострення глобальної фінансової кризи через обман, зраду і змову в банках, на Волл-Стріт і уряді.

Пізніше він передбачив, що збанкрутують і інші банки. У листопаді минулого року він сказав, що надходить гігантський колапс ринку, попередивши про можливість наступної Великої депресії та війни.

Не лише Кійосакі висловив занепокоєння щодо цифрових валют центральних банків. Представник Том Еммер (республіканець від Міннесоти) є запаленим критиком ЦБДК. Він вніс законопроєкт, який забороняє ФРС використовувати ЦБДК для грошово-кредитної політики або надавати їх безпосередньо фізичним особам.

Потенційний президент США та колишній глава країни Дональд Трамп обіцяв завдавати перешкоди Федеральній резервній системі у створенні цифрового долара у випадку своєї перемоги на виборах.

Про значуще для розуміння теми:

  • Як цифрові валюти центральних банків (CBDC) можуть бути використані для політичного тиску в вашій країні.
  • ЦБДК: перспективна можливість чи обмеження свободи
  • Злетіло Silicon Valley Bank: Хто із чого відповідає за банкрутство видатного банку у США