Розпродаж записів ординалів від Taproot Wizards не вийшов.

  • 30.01.2024 12:15
  • 2 хвилини читання
Розпродаж записів ординалів від Taproot Wizards не вийшов.

Продаж дебютної збірки записів під назвою «Quantum Cats» від проекту Taproot Wizards був дешевою через технічні неполадки, повідомляє CoinDesk.

Продаж планованих 3000 цифрових кішок розпочався з двогодинного періоду "білого списку". Однак через технічні проблеми торги було необхідно перенести на вівторок.

Представники компанії принесли свої вибачення перед потенційними покупцями.

Представники компанії "Taproot Wizards" повідомили, що сьогодні виникла величезна популярність серед кішок, і наші сервери не встигали впоратися з таким великим потоком людей.

Кожен пункт планували продати за 0,1 BTC (4300 доларів США), що дозволило б проєкту зібрати 300 BTC (12,9 мільйона доларів США) під час продажу всієї колекції. Але тепер успіх заходу став сумнівним.

Що саме означають записи порядкових числівок?

Протокол Ordinals є інноваційним методом індексації та запису інформації на блокчейні Біткоїна, що розширює його функціональні можливості понад просте зберігання транзакцій.

Ordinals дозволяють безпосередньо записувати на блокчейні індивідуальні, неподільні та унікальні цифрові об'єкти, такі як зображення, тексти або інші форми даних. Це досягається шляхом включення даних у окремі сатоші (найменші одиниці біткоїна). Кожен об'єкт, який має назву Ordinals, пов'язаний з конкретним сатоші, що забезпечує його унікальність і перевірку.

Записи Ordinals та Sotheby's переписуються

Вперше аукціонний будинок Sotheby's вирішив виставити на продаж запис Ordinals у грудні 2023 року. Ця унікальна колекція під назвою BitcoinShrooms належить відомому художнику Shroomtoshi.

Недавно на даному аукціоні було продано цифрове зображення Genesis Cat за суму в $254 000. Це зображення було створено командою проєкту Taproot Wizards та додане за допомогою протоколу Ordinals.