Розробники компанії Tether оголосили про випуск власної криптовалюти: деталі

  • 28.03.2024 17:00
  • 4 хвилини читання
Розробники компанії Tether оголосили про випуск власної криптовалюти: деталі

Компанія Tether має намір сконцентруватись на галузі штучного інтелекту (ШІ) та залучити до цього процесу нові таланти.

Компанія Tether Operations Limited, що є творцем стейблкоїну Tether (USDT), оголосила про стратегічне розширення своєї діяльності в галузі штучного інтелекту (ШІ), як зазначено у прес-релізі компанії.

У Tether виразили стурбованість щодо монополізації технологій ШІ, тому своїм рішенням вони прагнуть зробити крок вперед у боротьбі за прозорість і конфіденційність у розробці моделей ШІ.

Також варто зауважити, що компанія Visa запроваджує свої власні інструменти для безпеки платежів через ШІ.

Які плани у компанії щодо розширення фокусу на нейромережі?

  1. Першим кроком є створення мультимодальних моделей штучного інтелекту з відкритим вихідним кодом, щоб встановити нові стандарти в галузі, що сприятиме інноваціям та забезпечить доступність до технологій штучного інтелекту.
  2. Підтримувати співпрацю для ідеальної інтеграції рішень ШІ у ринкові продукти, використовуючи технології для вирішення реальних проблем.
  3. Взаємодіючи з широкою екосистемою завдяки внеску спільноти, розвивати галузь відкритого ІТ, одночасно демонструючи свої інноваційні проекти.

Вас може зацікавити: Nvidia випустила найпотужніший на сьогодні чіп для штучного інтелекту: у чому його унікальність.

"Штучний інтелект готовий змінити багато аспектів нашого життя, як у реальному, так і у цифровому світі. Сьогоднішнє оголошення відкриває нову главу для Tether, переглядаючи границі штучного інтелекту та роблячи доступну технологію його використання, зберігаючи конфіденційність та встановлюючи відомчі стандарти для інновацій, корисності й прозорості", - повідомив Паоло Ардоїно, генеральний директор Tether.

Компанія Tether також оголосила про запуск процесу набору нових співробітників, які бажають приєднатися до розвитку блокчейну. Усі охочі можуть знайти докладну інформацію за посиланням.

Нагадаємо, що Google внесла значний внесок у сферу прогнозування стихійних лих за допомогою штучного інтелекту, оголошуючи про розробку технології, яка дозволяє з великою точністю передбачати річкові повені за тиждень до їх появи. Основою цієї технології є застосування машинного навчання, яке аналізує широкий спектр даних, включаючи історичні події, рівень води у річках та топографічні характеристики місцевості.

Раніше ми писали, що в ООН був опублікований звіт про роль криптовалют у злочинній діяльності синдикатів Південно-Східної Азії. Стейблкоїн USDT став одним з популярних інструментів серед шахраїв та осіб, які займаються відмиванням грошей.

Ознайомтесь з іншими відомими матеріалами.

Європейський союз прийняв закон про регулювання ШІ: які обмеження очікуються?

Компанія Microsoft надала безкоштовний доступ до GPT-4 Turbo: як ним скористатися

Українська компанія увійшла до списку 100 потенційних єдинорогів Європи.