Сальвадор привертає найкращих викладачів Біткоїну.

  • 29.03.2024 14:00
  • 3 хвилини читання
Сальвадор привертає найкращих викладачів Біткоїну.

До освітньої програми Cubo+, запущеної в березні 2023 року в Сальвадорі, приєднався як викладач розробник Bitcoin Core та засновник майнінгового пулу OCEAN Люк Дашжр. Про це повідомлено в Державному офісі Біткоїна (ONBTC) у його профілі у соцмережі X.

"Лідер у галузі Біткоїна Люк Дашжр скоро виступить перед студентами у Сальвадорі. Тільки найкраще для того, щоб стати найкращим", - повідомили.

Також у процес викладання долучається засновник і генеральний директор платіжної програми Tiankii Дарвін Отеро.

Крім того, минулого року до ініціативи Cubo+ приєднався відомий розробник та автор Джиммі Сонг.

Згідно з офіційним сайтом програми, Cubo+ має за мету допомогти у вивченні основ Біткоїна та формуванні покоління професіоналів, які будуть будувати краще суспільство, де ми всі хотіли б жити.

Політика у Сальвадорі - це сукупність стратегій, програм і дій, спрямованих на досягнення політичних, економічних і соціальних цілей уряду цієї країни.

Сальвадор активно підтримує використання біткоїна. Після того, як у 2021 році BTC був офіційно визнаний законним засобом сплати, президент Наїб Букеле закликає громадян переходити на цифрову валюту, а уряд інвестує у проєкти, пов'язані з біткоїном.

Стратегія використання біткоїну центральноамериканською державою також привернула увагу глобальної громадськості після того, як у листопаді 2022 року, під час кризи, спровокованої крахом FTX, президент Букеле оголосив, що Сальвадор буде щодня купувати по одному біткоїну.

Освіта в школі - це важлива частина формування особистості.

Сальвадор розпочав впровадження низки освітніх програм з навчання основам Біткоїна для населення, зокрема, у середніх школах. Організація Mi Primer Bitcoin, яка відповідає за цю ініціативу, уклала угоду з міністерством освіти. У рамках програми 150 вчителів державних шкіл будуть навчати технології, пов'язані з Біткоїном.

Мета цієї ініціативи полягає в тому, щоб всі учні Сальвадору мали базове уявлення про головний цифровий актив до закінчення середньої школи.