Сальвадор щодня продовжує купувати по одному BTC.

  • 18.03.2024 16:15
  • 2 хвилини читання
Сальвадор щодня продовжує купувати по одному BTC.

Сальвадор продовжує купувати по одному біткоїну щодня і буде робити це, доки він стане «недосяжним для придбання за фіатну валюту». Про це написав президент держави Наїб Букеле на своїй сторінці у соцмережі Х.

Як відомо, Букеле вперше оголосив про свої плани купувати біткоїни за стратегією усередненої доларової вартості (DCA) у листопаді 2022 року.

Ставка Bitcoin у Сальвадорі

Президент Найїб Букеле оголосив про курс Біткоїну в Сальвадорі у 2021 році. З вересня того ж року Сальвадор надав статус легального платіжного засобу Біткоїну. Крім того, уряд почав інвестувати бюджетні кошти в закупівлю Біткоїнів. Спочатку влада купувала монети лише час від часу, а починаючи з грудня 2022 року – щодня.

Також уряд країни успішно відстояв свою позицію в умовах тиску міжнародних фінансових інститутів, зокрема, Міжнародного валютного фонду та Світового банку, які намагались змусити його відмовитися від активного використання біткоїна.

Настій Букеле планує продовжити використовувати стратегію Біткоїну і під час свого другого президентського терміну.

Де Сальвадор зберігає свої Біткоїни

Сальвадор недавно перемістив більшу частину своїх накопичених біткоїнів на "холодний" гаманець. Влада вирішила заховати сам пристрій в одному з сховищ на території країни.