Сатоші Накамото увійшов до Топ-20 найбагатших людей світу.

  • 27.02.2024 15:00
  • 2 хвилини читання
Сатоші Накамото увійшов до Топ-20 найбагатших людей світу.

У зв'язку зі зростанням курсу біткоїна передбачувані багатства творця головного цифрового активу Сатоші Накамото перевищили $62 млрд, що привело його до списку двадцяти найбагатших людей світу.

Таємничий Сатоші Накамото (або група осіб, які ховаються під цим псевдонімом), за наявними даними, є найбільшим власником BTC, у його гаманці зберігається 1,1 мільйони біткоїнів. За поточним курсом $56 600 за монету статки творця біткоїна можуть досягати $62,3 мільярди.

Згідно зі списком Forbes на 2023 рік, Сатоші Накамото може зайняти 17-е місце, одразу за Марком Цукербергом, чий статок оцінили у $64,4 млрд.

Список найбільш заможних людей у світі за версією журналу Forbes.

Курс має сьогодні мінятися.

27 лютого ціна біткоїна збільшилася на понад 11%, перевищивши відмітку у $57 000. Останній раз подібний курс спостерігався у листопаді 2021 року.

За даними експертів, такий ривок може бути пов'язаний з активним зростанням торгів спотовими біткоїн-ETF, яке 26 лютого досягло нового піку в $2,4 млрд. За словами старшого аналітика Metalpha Люсі Ху, ця ситуація "ще більше зміцнила довіру американських інвесторів до біткоїна".

Список головних власників біткоінів

Окрім Сатоші Накамото, серед найбільших власників біткоїна є компанії Grayscale, MicroStrategy, а також біржі Binance та Bitfinex, а також уряд США. Також до перших власників BTC наближається емітент стейблкоїна USDT - компанія Tether, яка регулярно конвертує свої активи в біткоїни.