Сатоші Накамото з'явився у середині Нью-Йорка.

  • 08.02.2024 14:31
  • 3 хвилини читання
Сатоші Накамото з'явився у середині Нью-Йорка.

У серці Нью-Йорка, на Таймс-сквер, на рекламних білбордах з'явилось зображення Сатоші Накамото, творця Біткоїна, з повідомленням, що присвячено 15-й річниці видобутку першого блоку Біткоїна. Про це повідомив користувач соціальної мережі Колін Ву.

У повідомленні згадується: «Сатоші Накамото: The Times 03/Jan/2009 Канцлер на межі другого порятунку банків». Ця фраза, яка закодована у блоках генезису, є заголовком з газети The Times і нагадує про обставини, які призвели до створення Біткоїна.

За словами Коліна Ву, невідомий користувач оплатив розміщення реклами в центрі Нью-Йорка. Присутність цих реклам на одному з найбільш відомих місць у світі підкреслює величезний шлях, який пройшов Біткоїн з часу свого створення, отримавши всесвітнє визнання та спричинивши фінансову революцію.

Повернутий до життя обліковий запис Сатоші Накамото

2 жовтня 2023 року на сторінці Сатоші Накамото в соціальній мережі X вперше за п'ять років з'явився перший запис. У цьому записі автор роздумує про майбутні перспективи Біткоїна. Хтось під ніком Satoshi Nakamoto заявляє, що планує досліджувати невивчені аспекти Біткоїна, які раніше не були включені до White Paper. Згідно з автором посту, сьогодні є вірний момент для екстраполяції цих аспектів та їх презентації громадськості.

В коментарях до посту, користувачі висловили сумнів щодо того, чи є автор публікації насправді творцем Біткоїна, і їхні сумніви були на місці. Згодом стало відомо, що автором був друг Крейга Райта, який сам проголосив себе Сатоші Накамото.

Як вести розмову зі Сатоші Накамото

31 травня 2023 року розробники П'єр Корбін та Хьюго Феррер представили чат-бот Talk2Satoshi зі штучним інтелектом. Його основна мета - надавати відповіді на запитання про Біткоїн та економіку так, ніби вони походять від самого Сатоші Накамото.

Ші отримав освіту, досліджуючи публікації Сатоші Накамото на форумах та його електронні листи. Крім того, чат-бот зміг ознайомитися з книгами про біткоїн.