Маркетплейс SatsCrap оголосив про запуск біткоїн-аукціону, який використовує штучний інтелект та спрощує процес продажу товарів за сатоші. Інформацію про це надає журнал Bitcoin Magazine.
"Біткоїн змінює ціни по всьому світу. Ми створюємо можливість для людей обмінювати непотріб, який згодом становитиме меншу цінність, на біткоїни - стійку валюту майбутнього", - повідомив представник Scarce City, материнської компанії, Кріс Трамаунт.
Продавці на SatsCrap повинні внести невелику суму в біткоїнах як заставу, що забезпечує відповідальність та полегшує процес роботи. Завдяки використанню штучного інтелекту, платформа автоматично пропонує назви та описи аукціонів на основі завантажених фотографій товарів, що дозволяє користувачам створювати оголошення всього за 60 секунд.
Згідно з прес-релізом, компанія SatsCrap пропонує товари, які є необхідними у повсякденному житті або підходять для колекціонування. Вони надають різні варіанти оплати для своїх клієнтів, у тому числі за допомогою біткоїнів та Lightning Network. Також доступні фіатні альтернативи оплати, такі як кредитні картки, Afterpay та Cash App Pay.
Завдяки значному досвіду компанії Scarce City у полегшенні транзакцій з біткоїнами, SatsCrap прагне допомогти переосмислити майбутнє онлайн-продажів за допомогою цієї криптовалюти. Крім того, компанія повідомила, що на честь запуску SatsCrap вона відмовляється від оплати за розміщення оголошень протягом лютого.
Що означає термін SatsCrap?
У листопаді 2022 року компанія Scarce City створила торговельну платформу SatsCrap, на якій можна продавати різноманітні товари за допомогою біткоїнів. Для цього вам потрібен лише пристрій, підключений до Інтернету. Використання BTC дозволяє зберегти конфіденційність користувачів, оскільки майданчик не вимагає KYC та не збирає особисті дані. SatsCrap не використовує логіни, банківські рахунки чи обов'язкову процедуру реєстрації.
SatsCrap має за основу ідею використання сатоші, що є найменшою одиницею біткоїна, щоб зробити платформу доступною для широкого кола користувачів.
Аукціон та Порядкові числівники
Зауважимо, що останнім часом активно використовують аукціони для продажу записів Ordinals. Зокрема, недавно на Sotheby's за $254 000 було продано цифрове зображення Genesis Cat.
Зображення було показане на виставці Ordinals Curated Sale, яка включала 19 лотів від 11 різних художників. Всі ці лоти вдалося продати за загальну суму 1,1 мільйона доларів.