Сем Бенкман-Фрід висловив свої думки після оголошення вироку.

  • 02.04.2024 15:45
  • 3 хвилини читання
Сем Бенкман-Фрід висловив свої думки після оголошення вироку.

Сем Бенкман-Фрід виразив каяття за свої злочини після того, як був оголошений вирок.

Сем Бенкман-Фрід (SBF), засновник і колишній генеральний директор біржі FTX, висловив свою думку після оголошення вироку. У своєму останньому інтерв’ю для ABC News він визнав, що сожаліє за свої дії.

Екс-криптопідприємець у листуванні з журналістами електронною поштою заявив, що скаржиться на свої дії.

Ніколи не думав, що те, що я роблю, є незаконним. Проте я завжди прагнув дотримуватися високих стандартів. Я бачив відчай та розчарування у тисяч клієнтів. Вони заслуговують повністю отримати свої виплати. Я не мав наміру завдати шкоди або позбавити когось грошей. Проте я був генеральним директором FTX та несу відповідальність за все, що з ним сталося.

Бенкман-Фрід пояснив неплатоспроможність біржі наслідком кількох "неудачних рішень", які він ухвалив у 2022 році. Він заявив, що він міг виплатити гроші клієнтам після банкрутства біржі, але вирішив не робити цього.

Я був би готовий віддати все, щоб допомогти хоча б частково відшкодувати збитки. Мене дуже засмучує той факт, що я не можу зробити більше.

Вирок Бенкману-Фріду завершив 17-місячну епопею, яка розпочалася в листопаді 2022 року, коли глобальна криптовалютна біржа FTX, якого був співзасновником і генеральним директором, зазнала краху, що призвело до збитків її клієнтів у розмірі $8 млрд. Після краху біржі Бенкмен-Фрід вирішив звільнитися, і новий власник подав заяву про банкрутство.

Прокурори твердять, що Сем вчиняв крадіжки від клієнтів FTX і використовував отримані кошти для політичних внесків, інвестицій та особистих потреб. Минулої осені його засудили за сім пунктами обвинувачення в шахрайстві, змові та відмиванні грошей, що призвело до винесення вироку в четвер.

Суд засудив SBF до 25 років ув'язнення, а також призначив йому умовне звільнення під нагляд на 21 рік після закінчення терміну ув'язнення.

Це може вас зацікавити:

  • Сем Бенкман-Фрід тримав $50 мільйонів у маленькому сільському банку штату Вашингтон.
  • Суд дозволив криптобіржі FTX продати частину акцій у стартапі Anthropic.
  • Таємний кит вдалося врятувати $23 мільйони, які знаходилися на біржі FTX.