Сему Бенкману-Фріду винесли вирок: скільки колишній керівник FTX проведе за ґратами.

  • 28.03.2024 17:01
  • 3 хвилини читання
Сему Бенкману-Фріду винесли вирок: скільки колишній керівник FTX проведе за ґратами.

SBF буде проводити десятирічну в'язницю за шахрайство з клієнтами FTX.

Сем Бенкман-Фрід, колишній генеральний директор криптовалютної біржі FTX, був засуджений до 25 років ув’язнення у федеральній в'язниці за участь у шахрайстві проти клієнтів та інвесторів. У своєму заяві він виразив каяття за свої дії та визнав біль, який завдав клієнтам FTX.

Обвинувачення вимагало суворого уроку - 40-50 років ув'язнення через значні фінансові втрати, які понесли клієнти FTX. Однак захист Бенкмана-Фріда наполягав на пом'якшенні вироку, посилаючись на те, що це був його перший ненасильницький злочин. Вирок також передбачав конфіскацію активів Бенкмана-Фріда на суму понад $11 мільярдів.

Пол Тухманн, колишній федеральний прокурор, який зараз є партнером юридичної фірми Wiggin and Dana LLP, у своєму інтерв’ю CNBC заявив, що вважає свідчення Бенкмана-Фріда "недостатньо переконливими". Також він зауважив, що присяжним знадобилося всього три години, щоб визнати його винним у кожному пункті обвинувачення.

Адвокат Джеймс Кутулас заявив у своєму інтерв'ю для CNBC: "Ніхто не підтримував SBF, і навіть не мав би".

Колись FTX була оцінена в понад $30 мільярдів, а багатство Бенкмана-Фріда — в понад $20 мільярдів. FTX зазнала банкрутства в листопаді 2022 року після того, як стало відомо, що у неї виявився значний дефіцит грошових коштів.

На суді прокурори заявили, що Бенкман-Фрід вчинив пограбування клієнтів FTX на суму до 8 мільярдів доларів, щоб фінансувати широкий спектр сторонніх інтересів, таких як політичні ініціативи, спекулятивні інвестиції та фінансування розкішного життя керівництва FTX.

Адвокат Бенкмана-Фріда стверджував, що він лише брав у позику кошти для управління своєю інвестиційною групою Alameda Research, що, на його думку, було легально, і що він просто не був в курсі того, скільки боргів він насобирав.

Управління в'язниць США розглядає питання про те, в яку федеральну в'язницю його направити. Бенкман-Фрід сигналізував, що має намір подати апеляцію на свій вирок.

Ми розглянули увесь процес схем Сема Бенкмана-Фріда, пов'язаних з торгівлею маловідомими токенами, а також поділились деталями того, як Alameda та FTX здобували прибуток від цих схем.

Можливо, вас зацікавить це.

  • Сем Бенкман-Фрід тримав $50 мільйонів у невеликому сільському банку штату Вашингтон.
  • Суд вирішив дозволити криптобіржі FTX продати частину своїх акцій у стартапі Anthropic.
  • Невідомий кит успішно врятував $23 мільйони, які були збережені на біржі FTX.