Ще один кандидат, який підтримує систему Біткоїн, відпав від участі у гонці за посадою президента США.

  • 22.01.2024 09:16
  • 3 хвилини читання
Ще один кандидат, який підтримує систему Біткоїн, відпав від участі у гонці за посадою президента США.

Дональд Трамп отримав підтримку від республіканського губернатора Флориди Рона ДеСантіса, який відомий своєю позитивною думкою про Біткоїн. У своєму повідомленні на сторінці у соціальній мережі X ДеСантіс заявив про своє рішення вийти з президентських перегонів.

"Якби у мене була можливість щось зробити для досягнення сприятливого результату... я зробив би це. Але я не можу запрошувати наших прихильників жертвувати свій час і ресурси. У нас немає чіткого шляху до перемоги. Тому сьогодні я оголошую про закінчення своєї кампанії", - заявив Де Сантіс.

Він зазначив, що на сьогодні стало очевидним, що республіканці бажають надати ще один шанс Дональду Трампу. Тому ДеСантіс вирішив також підтримати цього кандидата, заявивши, що американці «не можуть повернутись до колишньої республіканської стражданськості минулих років».

Хто такий Рон ДеСантіс?

Рон ДеСантіс народився у скромній родині, його батьки походили з робочого демографічного шару Середнього Заходу. Незважаючи на це, він зумів отримати юридичну освіту в Гарвардському університеті і розпочав свою кар'єру в ряду Військово-морських сил США на посаді прокурора. З 2010 року він приєднався до престижної юридичної фірми, де його політичні амбіції почали проявлятися. У 2013 році він став членом Палати представників, а з 2019 року обіймає посаду губернатора Флориди.

Під час президентської кампанії він запропонував «Біткоїн-декларацію» громадськості, в якій обіцяв надавати максимальну підтримку у популяризації основного цифрового активу. Він також висловлював підтримку створення оптимальних регуляторних та податкових умов для свобідного інвестування у цифрові активи для всіх бажаючих.

Хто з кандидатів на посаду Біткоїн залишився?

Серед всіх потенційних кандидатів у світі Біткоїну єдиною особою, яка досі має цей статус, став Роберт Кеннеді-молодший. Він став володарем BTC після свого виступу на конференції з Біткоїну у Майамі у 2023 році.

У випадку свого обрання, він обіцяв вживати заходів для забезпечення долара США біткоїнами, а також заявив про звільнення конвертації біткоїнів у долари США від податку на приріст капіталу. Водночас, політик гостро критикував цифровий долар (CBDC), який, на його думку, може стати інструментом контролю уряду над фінансовими операціями фізичних осіб.