Що таке CFD і як ними вигідно торгувати

  • 10.10.2023 16:18
  • 3 хвилини читання
Що таке CFD і як ними вигідно торгувати

CFD (Contract for Difference) – це фінансовий інструмент, який дозволяє торгувати акціями, товарними товарами, індексами і валютними парами без необхідності володіти самими активами. Це є одним з відмінних переваг CFD, котрі роблять його популярним серед трейдерів.

Основна ідея CFD полягає в тому, що ви домовляєтеся з брокером про купівлю або продаж активу на певний контрактний термін. При цьому ви можете торгувати на різних ринках світу, займаючи позицію як на підйомних, так і на спадних ринках.

Чому CFD вигідно? В основному, тому що ви можете отримати більше прибутку, ніж при самостійному володінні активами. Наприклад, замість придбання акцій компанії, ви можете підписати контракт на їхню прибутковість. Це дозволяє зменшити початкові інвестиції і збільшити потенційний дохід.

Однією з важливих переваг CFD є можливість використання фінансового розрахунку. Наприклад, якщо ви виконуєте угоду з кредитним дзеркалом 1:10, то ваша потенційна прибутковість буде вдесятеро вищою, ніж у випадку без такого кредиту.

Крім того, ви можете легко входити в угоди на продаж, якщо ви очікуєте падіння цін активу. Це називається короткими позиціями і дозволяє вам заробляти на падінні ринку.

Успішний торговець CFD повинен мати глибокі знання ринку, аналітичні навички і вміння приймати швидкі рішення. Аналізувати дані і показники ринку для прогнозу вартості активу є ключовими факторами успіху.

 

Також, маючи надійного брокера з хорошою репутацією і надійну торговельну платформу, ви зможете комфортно торгувати CFD. Важливо обирати надійного брокера з відповідними ліцензіями і хорошою репутацією на фінансовому ринку.

У підсумку, CFD – це краща альтернатива традиційному трейдингу активами. Завдяки його перевагам, таким як можливість коротких позицій, використання кредитного розрахунку і більших потенційних прибутків, трейдери можуть успішно заробляти на фінансових ринках. Однак, перед початком торгівлі CFD, варто докладно ознайомитися з ризиками, які пов'язані з цим інструментом.