Shiba Inu зайняв друге місце на Binance: як це відбулося

  • 04.03.2024 16:15
  • 3 хвилини читання
Shiba Inu зайняв друге місце на Binance: як це відбулося

Отримані дані підкреслюють зміну інтересів користувачів у Binance: SHIB випередив класичні криптовалюти та взяв в топі за популярністю пошукові запити.

За даними CryptoDiffer, популярний мемкоін Шиба Іну (SHIB) потрапив на друге місце на найбільшій у світі криптобіржі Binance. Цей ріст токена стався через великий інтерес користувачів: обсяг торгів SHIB на Binance складає зараз 33% від усіх операцій з токеном Шиба Іну на різних криптоплатформах.

Дані CoinMarketCap показують, що SHIB піднявся на восьме місце за обсягами торгів на Binance, маючи частку 3% від загального обсягу торгів біржі, який сягнув $32,13 млрд у парі з USDT. Це свідчить про зростання популярності SHIB, що відображається у його ціновій динаміці: за останній тиждень ціна зросла на 180%, в тому числі стрибок на 22% за останню добу.

ТОП-15 МОНЕТ ЗА ТРЕНДОМ ПОШУКУ НА @BINANCE! #BNB $BNB $SHIB $PEPE #BTC $BTC #ETH $ETH $WLD $COTI $SOL $FLOKI $DOGE $JASMY $AR $DOT $ORN $MATIC pic.twitter.com/G2CpPrhK09 — CryptoDiffer – StandWithUkraine (@CryptoDiffer) 4 березня 2024 року

Ціна токена Shiba Inu піднялася до рівня, якого не було вже понад два роки, що дозволило SHIB зайняти 11 місце серед найбільших криптовалют за капіталізацією. Отримані дані відзначають зміну інтересів користувачів на Binance: SHIB випередив відомі криптовалюти та посів високе місце в пошукових запитах.

Важливо зазначити, що основний трендовий запит користувачів Binance залишається валюта BNB, але на другому місці виявляється SHIB. Крім того, поява Pepe Coin (PEPE) на третьому місці та Bitcoin (BTC) на четвертому у пошукових запитах свідчить про динаміку у криптовалютній сфері.

Незважаючи на те, що Біткоїн залишається лідером з обсягом торгів на біржі Binance, становлячи понад 28% у парах з USDT і FDUSD, збільшення популярності мемкоїнов, таких як SHIB, вказує на загальний зсув у поглядах інвесторів щодо інших криптовалют.

Раніше ми розглядали 6 AI-стартапів, які можуть перевершити Ripple у 2024 році.

Можливо, вам могло ускользнути:

  • Компанія Binance може отримати штраф у розмірі $10 млрд.
  • Біржа Binance планує внести до списку криптовалют Telegram Open Network (TON).
  • Три криптовалюти, які збільшать свою ринкову капіталізацію в 10 разів.