Система PayPal буде стимулювати майнерів, які використовують екологічні методи.

  • 23.04.2024 11:30
  • 4 хвилини читання
Система PayPal буде стимулювати майнерів, які використовують екологічні методи.

Міжнародна платіжна компанія PayPal пропонує зробити видобуток біткоїнів більш екологічно ефективним шляхом винагородження майнерів. Цю інформацію опубліковано в блозі компанії.

Дослідницька команда PayPal разом з Energy Web і DMG Blockchain Solutions запропонувала використовувати "криптовалютні стимули" для заохочення майнерів біткоїнів переходити на використання низьковуглецевих джерел енергії.

Система визначає майнерів, які використовують стійкі джерела енергії, як "екологічно чистих" майнерів. Цим майнерам присвоюються унікальні відкриті ключі, які називаються "екологічними ключами", які діють як ідентифікатори в мережі.

Операції з меншими комісіями надсилаються «зеленим» майнерам, але частину винагороди за ці операції тримають у спеціальній адресі для виплат з мультипідписом. Ця фіксована винагорода стає ключовим стимулом для «зелених» майнерів. Тільки майнери з зеленими ключами можуть розблокувати та отримати цю додаткову винагороду, що створює міцну економічну мотивацію для пріоритету операцій, що підтримують надійні способи майнінгу.

У дослідженні підкреслюється, що такий підхід не вимагає жодних фундаментальних змін у основному функціоналі Біткоїна. Замість цього він базується на наявній економічній структурі, щоб впливати на поведінку майнерів.

Ефективне впровадження цієї системи може суттєво підвищити вплив майнінгу біткоїнів на довкілля.

Про значущість екологічного майнінгу

Зелений майнінг біткоїнів стає все більш важливим у контексті зростаючої уваги до екологічних питань і сталого розвитку. Використання відновлюваних джерел енергії, таких як гідроелектроенергія, сонячна енергія, вітроенергія, а також геотермальна енергія для живлення майнінгових операцій, допомагає зменшити вуглецевий слід від добування біткоїнів.

Це не лише покращує екологічну стійкість майнінгу, але й сприяє поліпшенню громадської думки про біткоїн і криптовалюти загалом, які часто критикують за великі енерговитрати. Зелений майнінг також може допомогти знизити операційні витрати, оскільки відновлювані джерела енергії часто є менш вартісними в довгостроковій перспективі.

Адаптація зеленого майнінгу сприяє створенню більш стійкої та відповідальної майнінгової індустрії, яка здатна підтримувати зростання та розвиток біткоїна у майбутньому, з мінімізацією негативного впливу на навколишнє середовище.

Хто з гірників сьогодні використовує виключно зелену енергію

Публічна компанія з майнінгу криптовалют Gryphon Digital Mining оголосила результати аудиту, згідно з якими майнер наразі добуває біткоїни виключно за допомогою відновлюваної енергії.

Gryphon Digital Mining запросила організацію CarbonChain для контролю свого вуглецевого сліду. CarbonChain спеціалізується на відстеженні корпоративних викидів.