систематичні збої, фінансова нестабільність і негативні новини приводять до падіння ринку криптовалют.

  • 10.04.2024 10:15
  • 4 хвилини читання
систематичні збої, фінансова нестабільність і негативні новини приводять до падіння ринку криптовалют.

Ринок криптовалют знову впав, замість того, щоб почати зростати перед халвінгом. Що буде далі?

Багато криптовалют знову втрачають свою вартість. Це відбувається не вперше, оскільки з початком другого кварталу 2024 року крипторинок переживає значні коливання цін та проблеми з волатильністю.

Розмір глобального ринку криптовалют складає $2,59 трлн, за останню добу він зменшився на 3%. Обсяг торгів також зменшився до $99,71 млрд після впадіння на 2,17%.

Навіть у разі з Біткоїном та Ethereum не відбулося значного зниження цін, але криптовалюти, такі як dogwifhat, wormhole та інші мемкоїни, значно подешевшали. У випадку мем-монет загальна ринкова капіталізація зменшилася на 5,95%, а обсяг торгів — на 6,63%.

Раніше мережа Solana була дуже популярна серед криптовалют та лідирувала на ринку. Проте зараз екосистема Solana зазнала зниження ринкової капіталізації на 2,25% та обсягу торгів на 3,52%. Це зниження також трохи вплинуло на стейблкоїни, оскільки їх ринкова капіталізація скоротилася на 0,01%, а обсяг торгів на 0,67%.

Натомість, кількість транзакцій ШІ-альткоїнів різко зросла. Обсяг торгів ними збільшився на 27%.

Чому сьогодні спостерігається спад на криптовалютному ринку?

Нестійкість часто спричиняє обвал крипторинку. Це падіння викликане ринковими настроями та входженням у зону корекції.

Дані індексу страху і жадібності змінилися з вчорашнього рівня 79 до 75, що означає перехід від майже занадто жадібної зони до просто жадібної зони. Це свідчить про зростання тиску на продавців, коли інвестори продають свої криптовалюти замість того, щоб купувати або утримувати їх.

Припинення існування криптовалют

За даними Coinglass, протягом останніх 24 годин ліквідації стали жертвами близько 99 403 криптотрейдери. Загальна сума збитку складає $274,74 млн. Найбільше постраждали криптовалюти Bitcoin, Ethereum і Solana.

Корекція ринку перед поділкою пополовині

До половинування Біткоїна залишилося лише кілька днів, після чого нагорода за майнінг зменшиться удвічі. Це допоможе зберегти дефіцит Біткоїна, оскільки його видобуток зменшиться, але це вплине на майнерів. Аналітики підтвердили корекцію Біткоїна, яка відбувається прямо зараз.

Ця правка може зайняти кілька днів, перш ніж розпочнеться ціновий підйом, що передує халвінгу, після якого настане тривалий період після зниження винагороди. Детальніше про це можна прочитати в нашій статті "5 етапів халвінга Біткоїна".

Можливо, вас зацікавить це:

  • Як зміниться вартість видобутку Біткоїна після поділу нагороди — аналітика.
  • П'ять альткоїнів, які можуть зрости в 100 разів після халвінгу Біткоїна.
  • Як історично змінювалася ціна Біткоїна за місяць до поділу винагороди (халвінга)