Скільки часу залишилося до кризи ліквідності ETF в Біткоїна - аналіз

  • 12.03.2024 18:30
  • 4 хвилини читання
Скільки часу залишилося до кризи ліквідності ETF в Біткоїна - аналіз

Фонди Bitcoin-ETF, які недавно отримали розробку від SEC, активно збирають у свої активи BTC. Деякі аналітики вважають, що цього року настане переломний момент у пропозиції Bitcoin, і прогнозують "кризу ліквідності" через 6 місяців.

Біткоїн може стикнутися з "кризою ліквідності від продавців" до вересня, якщо приплив інституційних інвесторів буде продовжуватися, зауважує галузевий аналітик. 12 березня Кі Янг Джу, засновник і головний виконавчий директор аналітичної платформи CryptoQuant, поділився прогнозом про те, що критичний момент у постачанні BTC може наступити протягом шести місяців.

Ведмеді не зможуть перемогти у цій грі, поки не припиниться приплив у спотові Bitcoin ETF. Минулого тижня чистий приплив у спотові ETF становив +30 тис. BTC. Відомі організації, такі як біржі та майнери, мають у своєму володінні близько 3 млн BTC, включаючи 1,5 млн BTC в американських компаніях.
Ведмеді не зможуть виграти цю гру до тих пір, поки не припиниться надходження #Bitcoin ETF. На минулому тижні фонди ETF отримали чисті гроші на суму +30K BTC. Відомі суб'єкти, такі як біржі та майнери, утримують близько 3 мільйонів BTC, у тому числі 1,5 мільйона BTC від американських суб'єктів. З таким темпом ми побачимо кризу на боці продажів протягом 6 місяців. pic.twitter.com/qwAbZJwSOl — Кі Янг Ю (@ki_young_ju) 12 березня 2024 року

Біткоїн як інструмент інвестування починає активно розвиватися, за словами експертів галузі. Спотові біржові фонди (ETF), що торгують біткоїнами на американських біржах, наразі набирають обертів, володіючи майже $30 млрд, і стаючи найуспішнішим запуском ETF в історії. Проте, якщо ця тенденція продовжиться, можливо виникнення нового феномену - нестача BTC для задоволення попиту.

Цікава тема: Яке місце посів Біткоїн серед світових активів — BlockBeats

Чи залишається 1,4 мільйона BTC?

Коли настане критичний момент попиту на біржові фонди (ETF) від Кі, він прогнозує, що вплив на ціну BTC може перевищити очікування ринку.

"Якщо криза ліквідності на стороні продажу відбудеться, наступна циклічна вершина може виявитися вище, ніж ми очікували через обмежену ліквідність на стороні продажу і тонкий портфель замовлень", - підсумував він.

Кі відзначив, що в BTC триває широкий висхідний тренд на так званих "накопичувальних адресах" - гаманцях, де здійснюються лише вхідні транзакції, - при цьому цей показник ще має подвоїтися, перш ніж настане криза.

Познайомтеся з іншими популярними матеріалами:

Віталік Бутерін висловив свої думки щодо стратегії Ethereum для протидії квантовим атакам.

Трейдер зміг зробити із $1 800 майже $11 мільйонів за лише 3 місяці: на що він витратив ці гроші?

У браузері Brave з'явилася можливість підтримки біткоїн-адрес.

За інформацією з сайту cointelegraph.com.