Скільки людей у світі володіють цифровими активами - Crypto.com?

  • 27.01.2024 08:45
  • 3 хвилини читання
Скільки людей у світі володіють цифровими активами - Crypto.com?

Наразі серед усього світу налічується понад 580 мільйонів людей, які стали власниками різних криптовалют, включаючи біткоїн.

Інформація про це міститься у звіті криптовалютної біржі Crypto.com.

Минулого року цей показник склав 432 мільйони, відповідно до оцінок, база користувачів зросла на 34%. Незважаючи на складні ринкові умови, які характеризуються тривалими негативними тенденціями та глобальною невизначеністю, використання біткоїна продовжує зростати.

Також читайте: Як впливає прийняття біткоїн-ETF на криптоіндустрію.

Останнім часом інтерес до криптовалют особливо зросло після схвалення біржових фондів на основі біткоїна у США, що може призвести до подальшого збільшення попиту. За даними звіту, кількість користувачів біткоїна збільшилася з 222 мільйонів до 296 мільйонів протягом 2023 року, що також сприяло підвищенню вартості цього активу понад 40 000 доларів.

У звіті також розглядається динаміка конкретних цифрових активів. Зокрема, кількість власників біткоїна зросла з 222 млн до 296 млн осіб у 2023 році. Крім того, дані свідчать про значне зростання кількості користувачів біткоїна у четвертому кварталі, що призвело до підвищення вартості активу понад $40 000.

Цікавою темою є зміна вартості біткоіна на тлі рішення SEC та те, на що можна чекати.

Методологія Crypto.com для оцінки обсягу ринку поєднує дані з мережі та різні параметри для оцінки володіння цифровими активами. Платформа інтегрує дані з 23 бірж і розпізнає основні тенденції у вподобаннях користувачів та динаміці ринку.

За даними аналітичної компанії Chainalysis, Україна у 2023 році зайняла п’яте місце у світовому рейтингу країн за рівнем адаптації криптовалют, обігнавши Індію, Нігерію, В’єтнам та США. Це свідчить про зростаюче прийняття криптовалют на міжнародному рівні та їх інтеграцію в глобальну фінансову систему.

Пригадаємо, уночі 11 січня Комісія з цінних паперів і бірж США остаточно підтвердила виконання запуску спотових біткоїн-ETF.

Раніше ми розповідали про те, які збитки зазнали найприбутковіші компанії, що займаються видобутком біткоїнів, протягом року.

Вам це може бути цікавим.

Як отримати Біткоїн: Все, що варто знати про майнінг BTC

Чи можливе уразливість блокчейну: Розбираємося з потенційними проблемами найбезпечнішої цифрової технології.

Які прогнози щодо Біткоїна, висловлені Семом Альтманом 10 років тому, здійснилися?