Складність майнінгу знову зростає.

  • 14.03.2024 10:00
  • 2 хвилини читання
Складність майнінгу знову зростає.

Показник складності майнінгу після перерахунку у четвер, 14 березня, збільшився на 5,79%, до 83,95 Т. Інформацію про це надав сервіс BTC.com.

Після перерахунку середній показник хешрейту змінився і тепер становить 600,72 EH/s. Середній час знаходження блоку майнерами тепер складає 9 хвилин 27 секунд.

Як змінилися показники складності та хешрейту. Взято з: BTC.com.

Зростання складності майнінгу та хешрейту свідчить про зростаючу конкуренцію серед майнерів у криптовалютній галузі.

Зростання показників складності майнінгу та хешрейту Біткоїна свідчить про кілька ключових аспектів стану мережі та інтересу до майнінгу. По-перше, збільшення складності майнінгу відображає зростання загальної обчислювальної потужності, задіяної у процесі видобутку біткоїна.

Вдруге, збільшення середнього хешрейту свідчить про більшу захищеність мережі від потенційних атак, оскільки для досягнення 51% атаки необхідно ще більше обчислювальної потужності, що робить мережу безпечнішою.

Таким чином, ці дані вказівки свідчать не тільки про стан здоров'я та розвитку екосистеми Біткоїна, але й підкреслюють постійне прагнення спільноти забезпечувати безпеку та стійкість мережі.

Попередні дані.

Під час останнього оновлення складності майнінгу, що сталося 1 березня, показник зменшився на 2,9%, до рівня 79,35 Т, а середній показник хешрейту склав 568 ЕХ/с.

Для знаходження блоку в середньому потрібно було 10 хвилин 18 секунд.