Складність видобутку зменшилася.

  • 28.03.2024 15:45
  • 2 хвилини читання
Складність видобутку зменшилася.

Складність майнінгу Біткоїна після перерахунку в четвер, 28 березня, впала на 0,98% і становить 83,13 T. Цю інформацію надає сервіс BTC.com.

Середній показник хешрейту також незначно зменшився - до 594,93 EH/s. За останніми розрахунками, новий блок формується за 10 хвилин 6 секунд.

Як змінилися показники складності та швидкості видобутку. Джерело: BTC.com.

Чому відбувається зменшення складності

Зниження складності майнінгу та хешрейту Біткоїна зазвичай відбувається через зменшення кількості майнерів або їхньої обчислювальної потужності у мережі. Це може бути викликано різними факторами, причиною яких є, зокрема, зменшення економічної доцільності. Якщо ціна біткоїна падає або витрати на енергію для майнінгу зростають, то діяльність майнерів може стати менш прибутковою, що призводить до їхнього припинення.

Крім того, обмеження, які встановлені в певних країнах або регіонах щодо майнінгу, можуть спричинити зменшення кількості активних майнерів. Технологічні аспекти, такі як старіння обладнання і перехід на більш ефективні моделі майнінгових пристроїв, також впливають на загальний хешрейт. Система складності майнінгу Біткоїна автоматично адаптується до змін у обчислювальній потужності мережі, що гарантує стабільність часу генерації блоків. Тому зниження хешрейту призводить до зменшення складності, що робить майнінг доступним для учасників мережі.

Попередні дані

Минулого разу, під час перерахунку складності майнінгу, показник піднявся до рекордної позначки в 83,95 T (+5,79%). Також зросли середні значення хешрейту до рівня 600,72 EH/s. Час, який майнерам потрібен для перебування нового блоку, становив близько 9 хвилин 27 секунд.